Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet újra megbízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet újra megbízni valakiben, ha már többször elhagyott másért? Van egyáltalán értelme?

Figyelt kérdés
Ő az első férfi, akivel el tudnám képzelni a közös életet, házasságot, gyereket... Mármint el tudtam képzelni. Én vagyok az első barátnője, szexuális kapcsolata is csak egy lánnyal volt előttem. Állandóan piszkálta a kérdés, hogy találhatna e nálam jobbat. Állítólag szerelmes volt eközben, de nekem ezt így nehéz elhinnem kissé. Elhagyott, hogy más lányokkal legyen, de nem tudott elengedni, végül megpróbáltuk a nyitott kapcsolatot, de nem bírta elviselni, hogy más is hozzám érhet, így inkább "visszavett". Nehezen oldódtam fel, nehezen kezdtem újra megbízni benne. Mire teljesen felengedtem, újra kidobott, hogy más lányokkal lehessen... Ezúttal volt is más az életében, és nekem is. Rám mászott egy találkozásunk alkalmával, inkább elengedtem a másik férfit. Azt mondja, kiélte magát, most már biztos benne, hogy nálam jobbat nem találna, vissza akar kapni... Azt hiszem, nem tudnék benne újra megbízni. Van valami tippetek erre az esetre? N/24

2016. szept. 27. 09:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el, amit ideírtál.Amennyiben ebből sem jössz rá a válaszra, akkor menthetetlen vagy.
2016. szept. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy.
2016. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A baj az, h nem tanulsz a korabbiakbol.


Te vagy a szamar azokban a napokban, amikor nem talal mas lovat.

2016. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
neneneeneneneneee!! talán most komolyan gondolja, hogy téged akar, de egy kapcsolatnak akkora kezdőlökés kell, hogy sokáig kitartson, ami mellett ezek nem fértek volna bele. Sajnos vele már nem fog működni :(
2016. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Mindenki ezt írja, nem tűnik fel? Persze, a szerelem vak. Ismerőseid, barátaid is biztos ezt mondják, hogy mondj le róla. Találsz jobbat! Akit megérdemelsz, és viszont.
2016. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!