Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsaltad a párod merted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltad a párod merted vallalni a következmenyeit?

Figyelt kérdés
Vagy sunnyomban elhallgattad?szerintetek mit kell tenni ilyenkor?ki mit gondol?ki mit tett ilyen helyzetben?es mi lett a következmeny?nem csaltam meg senkit,csak egy tegnapi parbeszed soran összevesztem egy munkatarsnömmel h amiröl a masik nemtud az nem faj,sztem ez nem szep dolog.en a masik mellett voksoltam hogy az a helyes?ti mit gondoltok erröl?
2016. szept. 28. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Nekem elég konzervatív nézeteim vannak ilyen téren.

Ha a kapcsolat nem jó, akkor nem kikacsintgatok, hanem elválok/szakítok, és akkor tiszta lelkiismerettel, hazudozás és bujkálás nélkül kezdhetek új kapcsolatba.

Ha a kapcsolat rendben van, akkor pedig nem okoz gondot nemet mondani a kínálkozó lehetőségre.


Egyébként ha ettől eltekintünk, akkor igazad van, ha valaki félrelépett, legalább annyi legyen benne, hogy bevallja, és nem legyint egyet, hogy úgyse derül ki.

Láttam én már házasságot összeomlani azért, mert egy véletlen elszólásból derült ki egy évekkel azelőtti félrelépés.

2016. szept. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen,en is ugy velem h nem birtoklunk senkit,ha valaki felremegy joga van sztem elmondani a parjanak,mindenki a sajat eletenek a kovacsa.az h valaki ugy dönt h felrelep tegye,de a masik eletevel jatszani nem szep dolog.en biztos tudni akarnam ha megcsalnanak.nem erdekelne mennyire lennek padlon,inkabb az minthogy ugy eljem le az eletem h azt hiszem minden szep es jo volt,aztan vegig hazugsagban eltem
2016. szept. 28. 11:14
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Még is, minek mondanám el. Mindig is a párom az akit szeretek. Miért bántsam ilyen beszélgetésekkel? A szerelem, szeretet és egy szex az két külön dolog.
2016. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
akkor önzö vagy,persze mig a parod hüseges te a tudta nelkül kefelgetsz massal!!!vagy te is tudod h ö is ezt teszi??bar remelem igen lehet h tudja te is,ezert ö is elvezi mas testet
2016. szept. 28. 12:31
 5/12 A kérdező kommentje:
a feleseged szavait hallom : :) oooo,hat persze h szeretem a parom,azert vagyok vele!az hogy neha masik ferfi farkan ugralok es elvezkedek az csak szimla szex :) minek mondjam el a paromnak,hiszem massal szexelni nem bün!
2016. szept. 28. 13:16
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Én a másik oldal vagyok. Megcsalt a férjem, nem mondta el, lebukott. (egyszeri alkalom volt, nem szerelemből, csak szex). Ő is azt mondta, hogy engem szeret az valami ösztön volt. Hát igen, a "teremtés koronái" állítólag külön tudják ezt választani. Én mint nő, nem!! Nem tudnék azzal szexelni, akit nem szeretek. Ha már mással szexelnék, mint a férjem, akkor már nem szeretném. Ilyen egyszerű.
2016. szept. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
am kivancsi lennek ra h az a sok ember föleg a ferfiak akik ugy vannak ezzel h csak szex semmi komoly.forditott helyzetben biztos megpaskolna a parja vallat persze szivem nyugodtan bujj massal is agyba,tudom h engem szeretsz mas nem szamit,Szerintem a gyenge jellegtelen emberek mennek felre ugy h a parjuk elött szint mar gyavak vallani.ha valaki ugy gondolja h a szex massal erzelem nelkül nyugodtan mehet legalabb mondana meg a parjanak h ö is nyugodtan legeküdhet massal.de bezzeg ez nem jut eszükbe v megbeszelni h nyitott kaocsolat v vege.önzöseg tiszteletlenseg.nagyon ritka a hüseges ember de azt mondom le a kalappal elöttük!!ök akik meg az emberseget tovabb viszik bar ahogy a mai vilag halad 100 ev sem kell es az is elveszik.
2016. szept. 28. 14:58
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
5465654654. alkalommal is ez a megcsalás lényege: nem a párod csalod meg, hanem te akarod magad jól érezni....
2016. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Ezek a kerdesek arra jok, hogy valami naiv oszinte ember leirja az ellenetes velemenyet es jol megmondhasd neki a magadet, egy lepontozassal megsepekelve:-)))
2016. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
A feleséged szavait hallom............Azt mond már meg, a pasik, kivel csalják a párjukat? Nőkkel. Szingli nőkkel, férjes asszonyokkal, párkapcsolatban lévőkkel. Pasi, nő egykutya. Na igen és lehet, hogy a párom is megcsalt. Én, nem kutatok utána, mit tesz. Lényeg, hosszú távon szeretjük egymást és együtt voltunk, vagyunk és valószínű leszünk is még, hosszú ideig. Én is, ő is szexelt mielőtt találkoztunk, akkor mit csináljak ügyet abból, hogy utána is előfordul. Az már gáz lenne, ha mást szeretnék meg, vagy a nejem másba lenne szerelmes.
2016. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!