Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltad valaha a férjedet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltad valaha a férjedet?

Figyelt kérdés

Mi történt amikor kiderült? Illetve ha csak a gyanú van meg, hogyan próbáltad titkolni? Milyen magyarázattal próbáltad elaltatni a gyanút?

6 éve vagyunk házasok, gyerekünk nincs, mindketten dolgozunk anyagi problémánk akkor sem lenne ha külön kellene folytatnunk. Minden remekül müködik közöttünk szeretjük egymást, nagyon mély a kötődés, szexuálisan is nagyon összeillünk,heti háromszor is szeretkezünk, randizni járunk, vacsorázni, moziba stb. Azonban elkövettem egy szörnyű hibát az egyik kollégámmal egy céges utazás alkalmával. Kicsit többet ittunk és valahogyan egy ágyba kerültünk. Csak szex volt semmi több érzelmek nélkül.

Sajnos ő sokkal többet akarna és különböző csatornákon keresztül azóta is keres. Én mondtam neki, hogy ami történt megtörtént, de én semmi többet nem szeretnék és ezt is bánom. Ugy érzem ami akkor történt azt nem is én tettem, mivel nem tudnék egy olyan dolgot sem említeni amit pozitivabbnak látok benne, mint a férjemben.

Néhány morzsát a férjem is elkapott ezekből az infókból és erőssen gyanakszik, de konkrétan semmit nem tud. Gyakran említi, hogy valami biztosan történt akkor.

Nagyon nem szeretném őt elveszíteni, de ha bevallom biztosan válás lesz belőle. Ugy érzem az lenne a legjobb ha soha nem derülne ki és az életem egy sötét elzárt történése lenne. De sajnos nem tudom mit mondhatnék és hogyan kezeljem.

Mivel én is tudom, hogy amit tettem megbocsájthatlan ezért nem olyan válaszokra számítok amiben ezt ecsetelitek.

Tanácsot kérek, olyanoktól akik jártak hasonló cipőben és sikerült megoldani a problémát.



2015. jún. 9. 14:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
38%
Igen. És: tudja, mert elmondtam neki, én magam, mielőtt még az ellenségem tette volna ezt meg:D Szeretem megelőzni a némber háttérben kavarógépet:D
2015. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%

én eddig minden partnerem megcsaltam.

ha unalmas volt a szerető, volt hogy mellette is volt egy.

Szeretem a szexet.

ha ezzel az ember párja nem tud igényt/iramot tartani, akkor nézelődni kell.

lehet furán hangzik, de még az esküvő napján is megcsaltam, ez az izgalom kellett hogy túléljem a napot.

a mai napig kitartok e jó szokásom mellett, és még eddig egyik se jött rá.

én meg minek mondjam meg?

2015. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nincs is rá igényem. Nem értem azt, hogy nézelődni kell, ha az ember párja nem bírja z iramot vagy mások az igényei. Akkor miért nem olyat keres az illető, akinek hasonlóak az igényei?
2015. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Bence_ ***** válasza:

Szerintem beszéld meg vele és Jöjjetek rá, hogy akkor ott mit kaptál amiért képesvoltál ezt kapcsolatot feladni.

Már csak azért is beszélj vele mert mi van ha valamit elkaptál?

2015. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Mumusan ***** válasza:
100%
Ez nehéz ügy. A legtisztább ha elmondod.
2015. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 datass ***** válasza:
93%

Az alkohol nem magyarázat arra amit tettél.

Valami mégiscsak hiányzik a férjedből csak magadnak sem vallod be.


Légy vele őszinte és mond el ami történt és viseld a következményeket bárhogy is fog dönteni.

2015. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
70%
2-es. neked minek kapcsolat vagy házasság? Neked jól esne ha a párod csalna? Mert ha nem az akit akarsz, nem úgy szexel, vagy kiábrándultál valakiből akkor miért nem hagyod ott? Megértem hogy neked sok kell meg nem elég egy. De ez a másik felé mocskosság. Főleg akkor ha gondoskodik rólad és mindenben kiakarja szolgálni az igényeidet. Mondjuk ha én lennék az apja a partnerednek és kiderülne biztos hogy plasztikáznának. Örülj hogy nem buksz le. Mert ha egyszer igen/ addig jár a korsó.../akkor a párod nagyon helyben hagy ha temperamentumos kellőképpen. Én elítélem amit csinálsz. Nem a szexet és a több partnert. Hanem hogy nem érzel egy kevés lelkiismeret furdalást sem a másik miatt.
2015. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Pont ez az, ha elmondom csak veszíteni fogok vele és semmi olyat nem kaptam ami jobb lett volna mint a férjemmel.

Egyszerüen az önkontroll hiánya volt.

Nem mondom hogy nem élveztem a szexet, de nem is élveztem egy csöppet sem jobban mint a férjemmel.

Nem jelemző rám ez a viselkedés, egyik párkapcsolatomban sem történt megcsalás az én részemről és most sem értem miért tettem.

Ha tiszta fejjel gondolkozok soha nem történik meg.

2015. jún. 9. 14:47
 9/30 anonim ***** válasza:
31%

helyben hagyna a párom?

azt megnézném:)

130kg, 199cm vagyok:)

a falevél nem esne le olyan gyorsan a fáról, mint ahogy ő a padlót megnézné lentről:)

2015. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 datass ***** válasza:
100%

#8


Az a baj kedves kérdező te már akkor veszítettél mikor megcsaltad a férjed.


Ha van benned egy kis becsület akkor felvállalod amit tettél és a szemébe mondod. (hogy tudsz egyáltalán ránézni lelkiismeret furdalás nélkül arra az emberre akit elvileg szeretsz?)

2015. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!