Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki csalta már meg a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki csalta már meg a párját úgy hogy evek ota egyutt vannak? Es ha megcsaltad miert tetted? Mi volt az oka? Nem bírtál ellenálni neki?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Parom elhanyagolt, soha nem vette figyelembe, hogy mit érzek...

Igy könnyű volt egy uj szerelemnek szepen lassan kibontakoznia...

2016. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én megtettem, mivel előtte 9 hónappal előtte ő is megcsalt. De én 2 nap múlva össze is csomagoltam, és eljöttem. Volt ám meglepi, meg értetlenkedés. Meg volt sok könyörgés is. Nem semmi milyen szintre képes lemenni egy nő, hogy a másikat maradásra bírja. :D


Ő pedig azért csalt meg, mert egy dologból kifolyólag nem kapott pénzt meg miattam. A lényeg, hogy sose létezett az a pénz, mint később kiderült, de hát ez jó indok volt.

2016. ápr. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Megköveztek majd


Meg szoktam csalni a párom

Ha azt mondom szeretem senki nem fogja elhinni

Mindenben kielégít semmi baj a szexuális életünkkel

Mégis fél egy évente késztetést érzek rá

Mindig mással csalom és csak egyetlen egyszer ugyan azzal a nővel

Hogy is fogalmazzam meg de szükségem van erre hogy érezzem nem CSAK neki kellek még

10 éve házasok vagyunk

2016. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-dik valaszoló

Hany eves vagy? Nincs lelkiismeretfurdalasod mikor megteszed?

2016. ápr. 5. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:

3 as vagyok 30


nem nincs mert az asszonyt szeretem ezek csak botlások érzelmileg semmit nem jelentenek


tudom gagyi példa

ha minden nap otthon ezek de fél-1 évente pl kifőzdébe attól még le se tojom a kifőzdét mert a házi kosztot szeretem

2016. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!