Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt álmodtam, hogy szexeltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt álmodtam, hogy szexeltem a kollégámmal. Elmondjam Neki?

Figyelt kérdés
Azóta teljesen másképp nézek rá. Zavarba jövök még attól is ha szemébe kell nézni.
2016. okt. 4. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is álmodtam már ilyet, baromi zavarban voltam napokig, de nem mondtam el, családja van, nem lett volna illendő.


35/N

2016. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyitől miért vagy zavarba ?

Én már sok ismerős nőről álmodtam hogy vadul ... akkor most ki se merjek menni az utcára?

2016. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

jesszus, hány éves vagy? "Elmondjam Neki?" normális vagy? kinek mi köze hozzá, hogy neked milyen álmaid vannak?


az álmoknak nincs jelentőségük, de ha be akarod magadnak magyarázni az ellenkezőjét, akkor az már a te felelősséged!

2016. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát csak telejsen másképp gondolok rá azóta, nem tudom mit szólna hozzá, ha elmondanám neki.
2016. okt. 4. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod olyan mintha ajánlatot tennél neki.
2016. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap és elmúlik, hogy ettől másképp nézel rá. Egyetértek az előző hozzászólókkal, nevetséges lenne ezt közölnöd vele.
2016. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább itt írd ki magadból, és felejtsd el.

:)

2016. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pedig kiváncsi lettem volna rá, mit szól hozzá, de akkor nem csinálok hülyét magamból :)
2016. okt. 4. 22:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Van családja? Akkor ne mond el, hanem valóban, mint ahogy írták, írd ki magadból. Ha egyedülálló, és valóban bejön, akkor mond el neki és lépj, ha többet akarsz.
2016. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs családja!
2016. okt. 4. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!