Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el, hogy megcsaltam? Legyünk ott mindhárman?

Figyelt kérdés

Feljött hozzánk párom haverja, aki korábban is tetszett. Csókolóztunk, erre megszólalt a mobilom.


Úgy lenne fair ha elmondanám, de nem tudom hogyan kezdjem. Szombat délelőtt történt, azóta vívódok.


Egyébként nem volt az a bizsergés, amire "vártunk". Folytatása tuti nem lesz.


De valószínűleg erre rámegy a kapcsolatom. :(


2016. okt. 10. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Most itt valojaban egy csok tortent, es ennyi? Ezt sztem csak akkor mondd el, ha szakitani szeretnel a paroddal, vagy ha a csok jelentett valamit egyebkent teljesen feleseleges.
2016. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, egy csók volt. Tarthatott vagy 10 mp-ig.
2016. okt. 10. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Szátok ért össze nem más. Ettől még marhaság volt, de nem kell belőle nagyobbat csinálni, ha ettől az esettől rájöttél, hogy nem akarsz rosszat a párodnak és többet nem csinálsz ilyet. Ha viszont nem így van akkor mond el neki, csinálj patáliát és szakítsatok. Ennyi.
2016. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy csókot ne monddj el. Az rosszabb lett volna,ha szex is van.
2016. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Szóval ha egy pasi tetszik neked, akkor smárolsz vele és ha nincs a "bizsergés", mehet a levesbe. Csak azért nem történt több mert nem volt meg a "bizsergés", ha más vkivel meg lesz a kémia akkor több is fog ott történni. Előzd meg a bajt és szakíts. A gerinced megőrzése érdekében mondd el és szakíts. De majd biztos jönnek a "tapasztalt" emberkék akik majd megmondják a tutit, egy csók nem számít, ha többször nem teszed meg, ha egyébként SZERETED, blablabla...
2016. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hárman legyetem ,persze,és nyomjatok le egy nagy gengbenget.
2016. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Most oszinten... ezert a kapcsolatert egyaltalan nem kar. Ha meg megvan a bizserges, akkor felprobal teged ott helyben, es akkor nem a megcsalast hanem a pasi valtast meselnetek el kozosen szerencsetlen parodnak?!
2016. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a havernak szerintem nincs köze a kapcsolatodhoz a párod...exeddel(?)


szóval elég kettesben megbeszélni

2016. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Megcsaltad, ha szeretted és tisztelted volna, nem csináltál volna ilyet.
2016. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bizsergés nélkül is lefeküdtél volna a haverral, csak közbejött a telefon. Viszont ez csak idő kérdése, mikor teszed meg vele, vagy mással, mert nem a mostani párod az igazi. Lépj tovább!
2017. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!