Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom. Mit tegyek, mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Ez még a kapcsolat elején volt, kétszer találkoztam avolt párommal. A mostaniról azt gndoltam, hogy csak átver, mai napig nem vagyok benne biztos, hogy tényleg szeret e, vagy csak szexkapcsolat van köztünk. Gyakran nincs rám ideje, és amikor megcsaltam fennt volt badoon. Van olyan személy aki ezt tudja és bármikor elmondhatja neki. Lehet, hogy az lenne a legjobb, ha megmondanám neki, és szakítanék is vele. Ezt a terhet nem tudom cipelni. Félek, ha megmondom neki, ő szakít velem. Két hónapja vagyunk együtt.

2016. szept. 11. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóval tulajdonképpen csak dugni jártok össze és te lefeküdtél mással is, miközben ő is fent van társkeresőn? Aha... Hát ha neked ez jó, akkor csináld.
2016. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy az lenne a legjobb, ha megmondanám neki, és szakítanék is vele. Ezt a terhet nem tudom cipelni. Félek, ha megmondom neki, ő szakít velem. Két hónapja vagyunk együtt."

Ha te mondod el neki, akkor szakítanál is vele. Akkor még miért félsz attól, ha ő szakítana veled?

2016. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

OFF: Két hónap még mindig a kapcsolat eleje.


ON: Nem feltétlenül kell elmondanod neki, de a szakítás úgy érzem, egyébként is hamarosan bekövetkezne. Ha egyébként sem vagy biztos abban, hogy mégis, mik a szándékai, ha nem érzed szerelmesnek, akkor minek legyél vele együtt? Max csak elodázod az elkerülhetetlent, mert általában akinek ilyen bizalmatlanságai vannak, az okkal van.

2016. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az egészet elcsesztem, de ő is. Sokat dolgozik, de ha együtt vagyunk, úgy viselkedik, úgy érzem, hogy szeret. De sokszor, ha nem ér rá, az ellenkezőjét érzem. Ha bevallom neki, azért szakítanék, mert nem várnám el, hogy ezek után még velem maradjon. Az egészet jobb lenne kitörölni és elfelejteni...
2016. szept. 11. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!