Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom a főnökömme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom a főnökömmel. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Röviden: megcsaltam a főnökömmel.

Párommal 3 éve vagyunk együtt. Kapcsolatunk elején ő megcsalt az egyik barátnőmmel. (Barátnő vallotta be nekem sírva.)Megbocsátottam neki mindkettőjüknek.

Soha nem gondoltam volna,hogy egyszer majd én is megcsalom a párom. De mégis megtettem. Visszagondolva már bánom a dolgot.

Elmondjam neki vagy mit tegyek? Tanácstalan vagyok.



2016. okt. 7. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Mondd el neki. Szerintem, megbocsájt. Ha szimpla dugás volt csak, szerelem nincs a főnököd iránt, akkor megbocsájt.
2016. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Ha o is negcsalt akkor nincs mit bannod. Az tett rosszat csak aki eloszor csinalta.
2016. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Szép kilátások a jövőre nézve... :)

Persze mondd el.

2016. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Két férgecske egy pár:))) Minek mondanad el neki? Ez a standard nalatok:).
2016. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
soha ilyet elmondani nem szabad. egy hülyeséget egy másikkal tetézni nem értelmes dolog. hallgass és tagadj ha úgy adódik
2016. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4#

Orulj, hogy te olyan tokeletes parkapcsolatban elsz.

De te meg mas miatt lehetsz fergecske. :))

2016. okt. 7. 20:04
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem en irtam a fergeset, de mi van, savanyu a szolo hogy masnak nem egy kupac szar a kapcsolata mint nektek? Talan az elso megcsalasnal ki kellett volna dobni a csavot, nem minden bennelevonek megbocsajtani, persze talan jobb is igy, legalabb nem egy normalis ferfi eletet "boldogitod" merthat te sem vagy jobb ugye a csavodnal.
2016. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Koszonom, de alap dolgoknak nem szoktam kirobbanoan orulni, marpedig felenk alap az, hogy becsuletesen viselkedunk a masikkal, es nem viselkedunk fereg modjara az elet egyik teruleten sem.. feletek nem ez nyilvanvaloan nem magatol ertetodo (latom is :D), igy gondolom ez szulte a valaszodat :D.
2016. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"merthat te sem vagy jobb ugye a csavodnal."


Ezzel tisztában vagyok. Egy percig sem gondoltam,hogy jobb lennék nála. Ezek után meg főleg.

De hát ez van. Mindketten elcsesztük.

2016. okt. 7. 20:33
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Ne mondd el neki, elég, ha magadban tudod, hogy megvolt a revans.
2016. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!