Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit lehetne tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Anyám tavasztól kezdve furán kezdett viselkedni, júliusban tiszta véletlen hallottam a telefonját, hogy sms –t kapott. Nekem rögtön fura volt, mert előtte nem dugdosta sosem. Feszült helyzet miatt rögtön megnéztem, láttam, hogy valami palival elég meghitt kapcsolata van. Napi több sms, állandóan szeretlek meg ilyenek benne. Rögtön elakartam mondani apámnak, de mondta, hogy a múltban többször megütötte apám. Elég aggresszív, ha szólok akkor ez lesz a vége, mert nem fog belenyugodni. Mondtam neki, mindenképpen külön kell költözni, mert ennek úgysem lesz jó vége. Mondta rendben, aztán szinte rögtön utána mondta, hogy jobban jár ha begyógyszerezi magát. Kb. év elejétől szedett nyugtatókat, most is idegileg kész van. Nem mertem így szólni, mert hallottam egy-két megnyilvánulást apámtól is. Legutóbb anyám hazaért és valószínűleg nem ott volt, amit állított. Erre apám elég agresszív lett, úgy volt, hogy akkor itt a vége. Szerintem, ha nem vagyok otthon lehet agyonveri. Este apám meg felhívta, hogy ne menjen el, mert nem akarta, de már nehezen tudja elviselni, hogy a múltbeli ütései miatt van a cirkusz, amik tízéve történtek. Én nem akarok ebbe bele avatkozni, de mondtam anyámnak, hogy ezt meg kellene beszélni. Hallani se akar róla, azt mondja már rég vége van, meg amúgy se volt feküdt le ezzel az emberrel. Apámmal jó a kapcsolatom, de félek, hogy nem hallgat rám vagy esetleg még cinkosnak fog tartani. Én senkinek sem akarom igazándiból a pártját fogni, de anyámba is elég nagyot csalódtam, begyógyszerezi magát…

Nem tudom, mit lehetne tenni, de már a rokonok is aggódnak, hogy mi van.



2016. okt. 20. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Apád egy nyomorult, agresszív vadállat, és te anyádban csalódtál????
2016. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Anyukád mellé kéne állni, hogy el tudja hagyni apádat és ne függjön tőle többé.
2016. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem állnék egyik oldalra sem. Rábeszélném őket hogy váljanak el.
2016. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!