Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elég durva húzás volt tőle....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég durva húzás volt tőle. (Bár valahol jogos is. ) Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmet a párja több hónapon keresztül csalta egy nővel. Lebuktak. Barátnőmet ez lelkileg nagyon padlóra küldte. A párja mindent bevallott. Nem tagadta. Elmondása szerint nem jelentett számára semmit a másik nő csak szexre kellett neki. Helyre akarja hozni amit elrontott.

Barátnőm adott neki még egy esélyt.


Viszont tegnap átjött hozzám. Elmondta,hogy bosszút állt a párján. Megcsalta őt egy régi ismerősünkkel. Ráadásul a párja pont akkor ért haza (rózsával a kezében!!!!)amikor épp szexeltek a pasival.


Nagyon megsajnáltam a párját... bár ő sem egy szent.

Próbálta helyre hozni a kapcsolatukat erre a barátnőm csak bosszúból bocsátott meg neki. Ti mit gondoltok erről?



2016. okt. 26. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
A csaj sokal szánalmasabb, mit a srác. Kívánok neki még sok csalós palit. Undorító húzás volt tőle.
2016. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Megérdemlik egymást. A férfi azért féreg, mert hónapokig csalta a barátnőjét. A csaj azért féreg, mert esze ágában se volt megbocsátani, csak meg akarta ezt játszani, hogy bosszút álljon. Kicsinyes és ostoba..
2016. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem értem a viselkedését. Ő egyáltalán nem ilyen. Mindig higgadt és racionális. Nem tudom mi ütött belé.
2016. okt. 26. 19:39
 4/11 anonim válasza:
52%
Kit érdekelnek,egyik 19,másik....
2016. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jogos. Engem is csaltak már meg mégsem álltam bosszút. Így is meg lehet ezt oldani.

(Pedig a megcsalás után mi még együtt voltunk fél évig)

2016. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, ezt írod: "Bár valahol jogos is".

A barátnőd bosszúból, - önként és dalolva - ugyanazt tette, amit a párja. Csak szexre kellett neki is az ismerősötök (nem tudom, ő nem fog-e nyomulni ezután).

Ugyanolyan erkölcsi katyvaszban vergődik, mint a párja, csak kevesebbet lépett félre.

Ugyanúgy bemocskolódni vagy tisztán kikerülni a szennyből?

Kérdező,te döntöd el, mi jogos és mi nem.

2016. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 icu75 ***** válasza:
100%
Ez a "szemet szemért" elve. Ami azt illeti egálban vannak,most szépen leülhetnek egymással beszélgetni,hogy mi legyen. Egyáltalán nem sajnálom a pasit ha nem bukik le még mindig félrekúrogatna (miközben otthon képes a barátnője szemébe nézve mosolyogni) szóval nem igazán a kapcsolat helyrehozásán ügyködne. Azt kapta amit adott: átverték-megcsalták. Úgy gondolom a hűség nehéz dolog. Nap mint nap ellenállni a csábításnak akkor is ha éppen egy "hullámvölgyben" van a kapcsolat,és azzal szembesülni hogy te kitartottál a másik pedig meg sem kísérelte,hiszen nem EGYSZERI megcsalásról,hanem több hónapos VISZONYRÓL van szó! Én mondjuk biztosan szakítottam volna,de ez a lány inkább bosszút állt,lehet neki sem volt jó,és érzi hogy nem kellett volna neki is erre a szintre süllyedni. De megértem őt végül is.
2016. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyik félt sem érdekelte hogy mit érez a màsik mikor egymàst megcsaltàk egyik kutya màsik eb!Mindkettő szànalmas mondjuk a pasi sem volt őszinte a pàrjàval ha nem megy a szex vagy nem kívànja a pàrjàt akkor minek maradt vele ezt el lehet mondani nem gyerek a csaj sem hogy felfogja hogy mi a helyzet !
2016. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Elismerésem a barátnődnek, ügyes volt.


A pasi meg egy féreg, megérdemelte amit kapott. Nem egyszerűen félrekúrt, viszonya volt. Teljesen jogos volt.

2016. okt. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor engem megcsalt a férjem,én is bosszút akartam állni.Megértem a barátnőd,hogy annyira fájt neki,hogy még az a buta gondolat is megfogant a fejében (majd meg is tette) hogy akkor ha ő is félrelép majd kevésbé fog fájni.De majd rájön,hogy ez nem így van,én szerencsére nem tettem meg,bár elválunk,de a gerincem legalább megmaradt,és nem kell szégyellnem semmit.

A pasit nem sajnálom kicsit sem. Miért sajnálnám? Mert vitt egy piros rózsát,és két hónapig elhitette volna magával is meg a lánnyal is,hogy nem fordul elő többé? 2 év múlva ugyanaz lett volna hidd el.Egyik kutya,másik eb.

2016. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!