Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szólnátok, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha valaki jelezné nektek, hogy a párotok megcsal (haver, barátnő, szerető, bárki és bizonyítani is tudja)? Tegye vagy inkább hallgasson?

Figyelt kérdés
2016. okt. 29. 09:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb tudni. Nincs annál gázabb, mint amikor már mindenki tudja, hogy megcsalnak, csak te kötöd az ebet a karóhoz, hogy milyen rendes, hűséges párod van.
2016. okt. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon helyzet függő. Voltam olyan szituációban, hogy tudtam, és azt is tudtam, hogy én nem fogom elmondani, mert nagyon sok embert tettem volna szomorúvá (egy családot) és egyszeri eset volt. Teljesen véletlenül tudtam meg, szóval rajtam kívül más nem is tudta.


Volt viszont, hogy egy barátnőmet hülyére vette a pasija, ott elmondtam neki.


Összességében mérlegelnék a helyedben.

2016. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Halgatni arany. Én ink kimaradnék belölle.

N24

2016. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én tudni szeretném, még akkor is, ha fájni fog.Így könnyebb dönteni a továbbiakról.
2016. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

" mert cinkosok közt vétkes, aki néma " - természetesen elmondanám, főleg, ha bizonyítani tudom.

3-as. A " haLLgatni arany " k.mondás Rád vonatkozik, jobb lett volna, ha kimaradsz beLŐle és nem csillogtatod meg tudásodat...

2016. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva: mert vétkesek közt cinkos, aki néma.
2016. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Titusztitusz ***** válasza:
Én örülnék annak,ha ilyen esetben szólnának nekem...Ugyanis én mindig csak az IGAZSÁG állapotát tudom értékelni,még olyankor is,ha az az igazság pont fájdalmas...Soha nem értettem az olyan embereket,akik az ILLÚZIÓ szirupos mocskát többre szeretik értékelni a NYILVÁNVALÓ valóságnál...(Én pl.ezért nem tudom értékelni mondjuk a "bűvészet" műfaját sem...És egyáltalán nem tudnak sohasem szórakoztatni a bűvészek produkciói...)
2016. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Pedig hidd el jobb halgatni,semmi közötök a másik életéhez.
2016. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Szemétség ilyet kérdezni. Vagy hallgatni kell vagy mondani.

Engem pl nem érdekel, hogy megcsal-e a pàrom, ezt meg is mondtam neki, csak ne tudjam meg, és a közös ismerőseink se. Ha megtudom, szakítok.

Raadádul ha csak egy éjszaka egy idegennel, azt tudni sem akarnám, és a fenti kérdést sem akarnám hallani.

2016. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
egy éves viszonyról van szó, nem egyéjszakás kalandról
2016. okt. 29. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!