Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért kavart félre velem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kavart félre velem az exem, ha van barátnője?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt jártunk, azután néhányszor kavartunk, de regóta már nem is találkoztunk. Létezik, hogy tényleg szereti a barátnőjét, ha ilyen lazán átveri? Mivel nem spontán gabalyodtunk egymásba, hanem előre találkozót beszéltünk meg, amiről tudtuk, hogy valószínű nem beszélgetni fogunk, hiszen a csak barátság sosem ment nekünk.

Szerintetek miért pont velem csalta meg a lányt és miért maradt mindezek ellenére vele?

Köszönöm előre is a válaszokat! :) 19L



2014. dec. 13. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
jelentkezzetek mindketten a valovilagba! tuti bejuttok
2014. dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nosztalgia, veled jobb a szex.
2014. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 HotChoc ***** válasza:
Miért hagytad, hogy félrekavarjon veled, ha van barátnője?
2014. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak most tudtam meg, hogy van barátnője..
2014. dec. 13. 23:08
 5/6 anonim válasza:
Mert tőled megkapja amita barátnőjétől nem
2015. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Draher ***** válasza:
A helyzetem hasonlo,apró eltérésekkel. Ő novemberben szakitott velem,decemberben már találkozgattunk újra,meg is beszéltük,csak szex lesz. Ezt kb 3 vagy 4 alkalommal teljesiteni is tudtuk,utána már nem csak az volt. Május végén összejött egy csajjal,június 1-én már találkoztunk. Szinte minden alkalommal elmondja,hogy nem tud elfelejteni,és ezt nem azért mondja,hogy megdughasson. Az megy enélkül is. Mielőtt összejött a csajjal,volt több nővel is,amolyan egonövelő-doligként,de hozzám újra és újra visszatalál. Nem tudom,miért nem hagyja ott a csajt,mikor nem is szerelmes belé,hanem állitása szerint egy harmadik nőbe van beleesve xd
2015. júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!