Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Te mit csinálnál ha lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit csinálnál ha lehet, hogy megcsalt a párod, főleg úgy, hogy a gyerekét várod?

Figyelt kérdés
2 hónapja írt a párom exe, hogy megcsalt vele. A párom azt mondta, hogy egyszer találkoztak, de csak beszélgettek, és inkább nem mondta el, mert nem akart idegesíteni. Sajnos nem tudtam sehogy kideríteni az igazat, csak ők ketten tudják. Akkor úgy éreztem hiszek a páromnak, biztos azért irta az a nő, mert még kellene neki. Viszont azóta is szinte mindennap gondolok rá, mi van ha tényleg megcsalt én meg most is vele vagyok? Hisz ha biztosra tudnám, hogy igaz, nem lennék már vele hiába, hogy 2 hét múlva születik a gyermekünk. Egyszerűen felemészt már ez és azóta betegesen féltékeny is vagyok, telefonját bújom mikor nem látja, pedig előtte sose tettem volna, hisz biztam benne. Elveszett a bizalom.

2016. okt. 29. 20:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Kár a gyerekért, viszont te magad is leírtad ,hogy elveszett a bizalom. Szerintem kommunikáljatok többet, őszintén.
2016. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
engem nem érdekelne, én elhagynám..a gyereknek sem lenne jó ha azt látná később hogy apuci meg anyu veszekszik stb. Akkor már az is jobb ha hétvégeket nála tölti. De ha annyira zavar ez akkor olvass utána hogy milyen jeleket ad aki hazudik neked, le ülni mind a hárman és te csak megfigyelőként ott lenni és megnézni hogy melyik hogy viselkedik. És netán ha a srác tényleg megcsalt de tagadja akkor az exe persze neki fog állni és a hirtelen indulatokból kicsúszhat az igazság. Vagy ha mégsem csalt meg akkor legalább el éred hogy biztos ne találkozzon vele többet, hiszen szét akart szedni titeket. De biztonság esetére bird még ki ezt a 2 hetet hogy ne essen baja a picinek ha az ex esetleg bántani akarna.
2016. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Engem érdekelne, hogy (gondolom) évekkel később mi beszélnivalója maradt az exével, amiről te nem tudhatsz.


Szerintem megcsalt vele. :(

2016. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Beszéld rá az exet, hogy találkozzon a férjeddel vagy hívja fel telefonon és hangfelvételt kérsz. a telójával felveheti a beszélgetést.
2016. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Én szemrebbenés nélkül a kezébe nyomtam volna a telefonját, hogy akkor most hívja fel, hangosítsa ki, és küldje el melegebb éghajlatra, amiért be akar kavarni a kapcsolatába, pedig semmi se volt köztük.

Nem vártam volna két hónapot.


Az, hogy most terhes vagy, vagy 2-5-18 éves gyerek mellett lép félre, nem oszt és nem szoroz. Legalább is nálam nem. Helyből kiadnám az útját, ha kiderül, hogy félrelépett.

Most azért keresed neki a mentségeket, mert félsz, hogy a szülés előtt maradsz egyedül. Te tudod, hogy képes leszel-e ezt átlépni idővel, ha látod, hogy apaként és tárként is megtesz minden tőle telhetőt, vagy nem sikerül.

2016. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Erre a telefonálásra már én is gondoltam, viszont már ugye rég kitörölte a számát mikor szakitottak, és valahol összefutottak utána mentek el a csaj szerint valahova. Felkeresni meg nem akartam személyesen, mert félek, hogy nagyon felidegesít és így terhesen nem lenne túl jó.
2016. okt. 29. 22:08
 7/19 anonim ***** válasza:
29%

Teljesen máshogy látom! Ülj csak fel az exnek, hergeld fel jól magad. Tombolj. Majd fogadd meg a HP-k tanácsát itt, dobd ki a férfit, nemsokára rájössz majd, mit érsz egy pici babával a képzeletbeli piacon! De csak hajrá-hajrá! Sok itt az okos nő ám!


Egy érdek van: a BABÁÉ! Akár megtörtént, akár nem, meg kell próbálni helyrehozni! NINCS más út! Ha nem megy, utána gondolkozol a következő lépésen.


Egy 38 éves férfi, aki egy 23 hetes magzat édesapja, és NEm csalta meg a feleségét, csak borzong a HÜLYE nők tanácsaitól. Akinek nem inge.....mert akadnak okosak is, akik nem csak a bazinagy érzéseikre figyelnek. Jöhetnek a leszavazások, tényleg nem érdekel.

2016. okt. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Az előző vagyok! Amúgy milyen r..... b..... k.....a az, aki egy áldott állapotban lévő nőt direkt hergel? Ezt a nőt sem te, sem a baba, sem a párod nem érdekli, csupán női bosszút állt valami homályos sérelemért. Ami nem is biztos, hogy igaz. MAGADAT rakd rendben a BABA miatt, ez a ......-t meg Te küldd el az anyukájánál melegebb éghajlatra. 38/F
2016. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kideritenem az igazat aztan ha igaz, akkor otthagynam. A baba erdeke az, hogy normalis csaladban nojon fel ami onnantol nem lenne az, ellenben lehet lenne egy szuper neveloapja.
2016. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
7-el tokeltesen egyetertek, en az exnek nem hinnek es nem hagynam el a ferjem csak azert mert itt azt tanacsoljak....full elmebeteg tanacsok reokednek ezen az oldalon:-)))))
2016. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!