Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál, ha megtudnád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha megtudnád hogy a pasid megcsalt a szilveszteri bulin?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 23:31
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

A kiegészítés lemaradt... most tudtam meg, alig félórája. Nem élünk együtt, ő már korábban írt, hogy elment aludni, tehát ezt most meg sem említhetem neki. Én viszont annyira csalódott és ideges vagyok, hogy szívem szerint szétvernék valamit, persze ez nem megoldás. Olyan, mintha a lelkem/szívem szabályosan fájna. Komolyan, hülyén hangzik ez leírva, de valami ilyesmit érzek.

Ti mit csinálnátok, ha ezt megtudtátok volna? A csaj írta meg egy ismerősömnek, hogy mennyire ki van bukva a pasi miatt.... tudom, a pasim egyből azt mondaná, hazudik a nő, de bárki is hazudik, valaki nagyon nem mond igazat és ez már durva!!!!

2012. jan. 31. 23:36
 2/37 anonim ***** válasza:
83%
Dobnám, az biztos, nálam erre nincs bocsánat. A lelki oldala meg...hát biztosan ki lennék borulva. Munkaterápia, sport segít ilyen helyzetekben.
2012. jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
91%
sajnos le kell futni a szokásos köröket: szakítás, lelkifájdalom, új pasi keresés stb...
2012. jan. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan? Mi az,hogy megcsalt?
2012. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
96%
Onnantól kezdve nem lenne a pasim.
2012. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy a szilvesztert együtt töltjük, de nem volt semmi pénzem, így a haverok hívták el bulizni. A csaj meg írta, hogy szilveszterkor lefeküdtek a pasinál.. Én meg otthon feküdtem betegen, mert meg voltam fázva...:(
2012. jan. 31. 23:41
 7/37 anonim ***** válasza:
96%
Biztos nem tudnám tovább folytatni, és át tudom érezni ez mekkora fájdalom! Minden esetre beszélj vele, és bizonyosodj meg róla, hogy valóban úgy történt-e ahogy. Rólam például tavaly szilveszterkor elterjesztette a barátnőm a barátom haverjának, hogy én mással smárolok, csak mert a csaj hasonlított rám, akit ő látott. Ilyenkor várni a legrosszabb ezt tudom, de nem nagyon tudsz mit csinálni.
2012. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
84%
szép kis pasi
2012. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%

4. vagyok

Ebben az esetben tuti repülne, lába nem érné a földet!! Még az a "szerencse"(?) hogy véletlenül megtudtad. Ki tudja hány ilyen eset volt már,ami nem derült ki és hány lenne még,ha most sem derül ki!?

Vigyázz,mert képes lesz kimagyarázni,úgy hogy még el is hiszed neki. Ha eddig hallgatott róla,nem hiszem,hogy bevallaná. Kitartás! És sajnálom!

2012. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
5%
mázlista (a pasi)
2012. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!