Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak itt olyan nők akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők akiket megcsalt a párjuk? Ha igen mennyi idő után és hogy derült ki?

Figyelt kérdés
szeret a párom de úgy érzem másba szerelmes.(babát várunk amit nem terveztünk sztem ezért van még velem meg azért mert egyébként meg tudunk együtt élni) több mint 5 éve együtt vagyunk. Viszont van egy lány aki felbukkant és szerelmes a páromba.( volt bnője) lehetséges h tényleg nem történik köztük semmi???

2016. okt. 28. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

"babát várunk amit nem terveztünk sztem ezért van még velem meg azért mert egyébként meg tudunk együtt élni"


Ha nem tudtok együtt élni, akkor mi a kérdés? Miért vagytok még együtt? Mit vársz a jövőtől? 5 évig nem tudtatok együtt élni, akkor ezután mi fog változni?

Tényleg véletlen csúszott be a baba, vagy így akarod magadhoz kötni?

Sajnállak, mert hamarosan magadra maradsz.

És durván hangzik, hogy ezt mondom,de ennek a gyereknek nem kellene megszületnie.

Ha úgy érzed, hogy a párod másba szerelmes, akkor az úgy is van. Az, hogy szeret, egy egyértelmű dolog. 5 éve együtt vagytok nap mint nap, egymás támaszai vagytok, persze hogy él köztetek a szeretet és a megszokás.

Ez a harmadik lány igen komoly veszélyt jelent a kapcsolatotokra, ami pengeélen táncol, és csak ez a löket hiányzott hozzá.

Gondold át!

Sok sikert kívánok, vagy vele, vagy nélküle, de én inkább az utóbbira bíztatlak!

2016. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt írtam h: egyébként meg tudunk együtt élni.
2016. okt. 29. 13:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát tudunk együtt élni mert ilyen téren egymás igényeit ismerjük, tudjuk. Tehàt ha röviden meg szeretném fogalmazni, akkor valami olyasmi lehet, hogy ha az eszére hallgat nem hagyja ezt ott meg a gyerekét. Viszont belém nem szerelmes, de tudom hogy valakibe igen. Érzem... és hát ez a lány lehet képbe. Ő viszont nem egy háziasszony meg anya típus, ésszel sincs eleresztve viszont nagyon csinos modellkedik és egyébként a páromnak pont az ideálja. A lényeg h bizonyíték nincs, de azt mondod a megérzésem nem csal?
2016. okt. 29. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak téged nem értelek ebben az egészben. Kell neked egy olyan férfi, aki más nőért lángol? ...mert szerintem elég egyértelmű. Az meg, hogy ki házias, ki csinos, nem feltétele a vonzalom létrejöttének.
2016. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kicsit nyomozósan hangzik pedig nem vagyok rendőr. Én csak azt mondom hogy nem tudom bizonyítani így van. Elmondtam neki mit gondolok, tagadta nyílván... elhagyhatom, de megkérdezi miért??? Mert valaki szerelmes belé?! Nem tudom h lehetne kideríteni végre h mi is van itt. Mondjuk már a baba szempontjából mind1. Dec. 3-ra várom és szeretem úgyh a baba marad mindenképp. Vele vagy nélküle a baba az életem már most imádom.
2016. okt. 29. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"Viszont belém nem szerelmes, de tudom hogy valakibe igen. Érzem... " Szerintem ennyi. Itt nem bizonyítani kell, hanem elgondolni, hogy te elfogadod-e, hogy ő mást szeret és jó lesz így élnetek, vagy nem.
2016. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miert?

Azert mert beled nem szerelmes, ennyi is eleg. Normalis igeny, ha az ember szeretne ha szeretnek.

2016. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!