Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van amikor megbocsátható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van amikor megbocsátható?

Figyelt kérdés

Adott a kérdés, van olyan szituáció amiben egy megcsalás megbocsátható?


Én személy szerint nem tudnám tolerálni, és elfelejteni. Biztos azonnal szakítanék.


2016. okt. 31. 23:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyes embereknek megbocsátható. Én azonnal kidobnám az illetőt.
2016. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

De le leszek pontozva :)

Nekem van olyan, hogy megbocsátható. Engem, ha a párom egyszer megcsalna egy nővel, biztosan nem szakítanék! Persze ezt neki nem hangoztatom :D De ha megtenné, persze biztosan összevesznék vele, és elérném, hogy legyen bűntudata, de ezért nem hagynám el. Ha hosszú hónapokig vagy évekig tartana vagy többször megtenné, az természetesen teljesen más kategória.

2016. okt. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem pontozok le senkit. Mindenkinek megy a zöld. Megosztó maga a kérdés, nincs fix A vagy B.

Szimplán mások véleményére is kíváncsi vagyok.

#2 Miért néznéd el a megcsalást? Azért mert annyira szereted? Nem zavarna a tudat, vagy nem gyötörne mindig, hogy ha Ő is ugyanúgy szeretne akkor nem tette volna meg?

2016. okt. 31. 23:15
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Igen megbocsáthato
2016. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%

Nekem a legfontosabb a kapcsolatban a kommunikáció és nem a szex. Ha tegyük fel, hogy megtörténne, akkor is erre kérném. Beszéljünk!

Emberek vagyunk, ezért hibázunk. Én azt mondom, hogyha kiderülne, hogy megcsalt, nem tulajdonítanék neki nagy jelentőséget. Megtetszett neki egy nő és kb ennyi volt neki. Ha ennél többet érez a nő iránt, akkor az már a másik kategória. De amíg neki az a nő egy "továbbgondolt fantázia", addig nem érdekelne. Persze tisztáznám vele, hogy ezt sorozatosan nem fogja velem eljátszani, de szerintem ha egyszer így megtörténik, mert "az egy csinos nő, ő meg férfi", az teljesen megbocsátható.

Ezzel szemben én soha nem csaltam meg és azért bízom benne, hogy ő sem engem. Érdekelne még, hogy miért tette (például, hogy valamit én nem adtam meg neki, stb...), és próbálnék így a probléma gyökerére összpontosítani.

De ha többször megtenné azt úgy fognám fel, hogy az a nő vagy azok a nők jobbak voltak és én már nem érdeklem. De egy megcsalás nekem nem jelenti a kapcsolat végét!

2016. nov. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Számomra nem, semmilyen körülmények között nem bocsátanék meg egy megcsalást!

Nincs rá elfogadható magyarázat, valakinek vagy van gerince vagy nincs.. vagy tudja mi az hogy hűség vagy nem.

Szánalmas kifogások persze vannak, de bármi baj/gond van egy kapcsolatban, le kell ülni és meg kell beszélni, próbálni javítani rajta, ha nem megy akkor pedig szakítani, de akkor sem a megcsalás a megoldás! Csak ugye sokaknak egyszerűbb szétrakni a lábat vagy épp megdugni egy másik nőt, semmint tisztázni a dolgokat.

2016. nov. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Semmilyen indokot nem tudna mondani, amiert megbocsajtanam.
2016. nov. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Nincs olyan, hogy megbocsátható megcsalás,nálam legalábbis.
2016. nov. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Nincs. De eretlen koromban en is elneztem volna, mint egyik valaszolo. Azota tortent velem ez meg az, es nem engedek meg sok mindemt egy ferfinak. Ezt meg plane. Lettek elvarasaim, ami egy kapcarongynak nincs.
2016. nov. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 T.A.M.i ***** válasza:
92%
Számomra a megcsalás árulást jelent, és a csókolózással kezdódik, a csók még megbocsátható de piszok mérges lennék. Konkrét szexuális megcsalás az kapcsolat végét jelent nálam. Ha problémája van, azért van a szája, hogy elmondja. Ha nem érzi jónak a kapcsolatunk, akkor korrekten álljon oda, vége aztán mehet...
2016. nov. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!