Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk, amikor megesküdtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, amikor megesküdtetek magatoknak, hogy csak egyszer léptek félre, azt betudtátok tartani, vagy több alkalom lett?

Figyelt kérdés
És ugyanazzal a nővel csaltátok tovább?

2016. okt. 10. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Erdekes, mifelenk arra szoktak eskudni, hogy egyszer se...
2016. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Mi va' ?
2016. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat kérek.
2016. okt. 10. 19:50
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Értelmes választ adtak.
2016. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

Mi ez a hülllllllleség? Arra esküszöl, hogy egyszer csalsz?

Soha nem esküdöztem. Jött egy elhanyagolt anyuka, akkor emberbaráti megfontolásból segítettem rajta. Volt, aki évekig segítségre szorult és volt aki csak párhónapig.

2016. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

De kár, hogy ezt a kérdést, nem tudom a feleségednek megmutatni.

Eleve bunkóság megcsalni a másikat. Az ilyen ember, minek házasodik, ha mással is van? Na emiatt sem vagyok házasság párti, de legalább ezt felvállalom.

2016. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Ha a bizalomnak lőttek, nem mindegy, hogy egyszer vagy többször? :)


hülye fogadalom

2016. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem illik másokat megcsalni. De most miért kell semmibe venni, akit szeretsz? Ez olyan szomorú. Mintha nem is értékelnéd őt annyira. Egyébként egy dolgot mondanék, de amúgy nekem nem fordult elő ilyen , szóval hát ha most ilyen statisztikát szeretnél gyűjteni, lehet, hogy pont te lennél az egy kivétel. Hogyha valakivel jársz, és nem zsíroztátok le előre, hogy nyitott kapcsolat, akkor kötelezd el magad, hogy akkor csak ővele leszel. Előbb lehet, hogy tudtam egy jobb szót, csak már úgy belemerültem a gépelésbe, hogy közben már nem tudtam, hogy mit akartam pontosan írni. Ja lehet, hogy azt akartam írni, hogy határozd el magad, döntsd el magadban, hogy hűséges leszel ahhoz, akit életed párjául válaszottál. Az tök normális, hogy mondjuk két külön buliban vagytok, és te megkívánsz egy másik lányt, aki nem a barátnőd, de nem kell belemenni mindenbe. Ha nem leszel hűséges, akkor felrúgod azt a "szövetséget", ami közöttetek lett a barátnőddel, csak esetleg nem mondtátok így konkrétan ki. Szerintem egy embert válassz ki, akivel együtt akarsz élni, és látod rajta, hogy ő is veled, és nincs szükségetek egy harmadik félre, mert boldogok vagytok együtt. Van amúgy olyan tényleg, mert hogy az már nem szeretet, hogyha korlátozni akarom a másikat, hogy csak velem lehet, de ez szerintem még, hogy alapból az emberek elvárják a hűséget, az még nem birtoklási vágy. És ő is, a másik fél is ugyanúgy megadja a hűséget. Azt várja el, amit ő is ad.
2016. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem tennék ilyet. A nőnek megengedem ezt, ha túl szarnak tart, végtére is az vagyok, mindenben a világon.


De én még azt is megcsalásnak vettem mikor mással beszélgettem és megfordult a fejemben, hogy talán ő jobban megértene... Nem egyszerű a pszichotikus elme!

2016. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Achtung! Értelmes válasz következik: Nem vagy valami értelmes férfi. Szánlak, hogy ilyen felmerül benned.
2016. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!