Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy többgyerekes családapának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy többgyerekes családapának mégis hol és mikor van ideje a szeretőjével találkozni?

Figyelt kérdés
Nincs közöm a történethez, még mielőtt valaki azt hinné. A férfi normálisan foglalkozik a gyerekeivel, egy kisvárosban él, ahol mindenki ismer mindenkit. Sok időt tölt otthon, mégis havonta 1-2-3 vagy valamikor több alkalommal találkozik a szeretőjével. Kivitelezhető ez, hogy otthon és mindenki számára "mintaférj" maradjon? Hogy a feleség ne vegye észre. Még Egy munkahelyen is dolgoznak. Igaz nem végig, de több órát egy helyen vannak.
2016. máj. 12. 05:24
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Necces, de szerintem kivitelezhető a találka. Akár egy kocsiban, a természetben, egy motelban vagy a nő lakásán. Havi 2-3 alkalom nem vészes. Én is megoldottam.
2016. máj. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, kivitelezhető. Főleg, ha nem teljesen kötött a munkaideje.

Regényt tudnék írni arról, hogy a férfiak milyen leleményesek tudnak lenni, úgy, hogy kifelé a minta férj szerepét mutatják.

Csak egy példa, a nagy rokonsággal, hatalmas ismeretségi körrel rendelkező pasit mindenki minta férjnek tartja. Közben rendszeresen csalja a feleségét, és vegyesen, férfiakkal is. A pasi ráadásul 60 felett van. Egy kedves, nem harsány, nem macsó típus kívülről. Senki nem gondolná róla.

2016. máj. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha nőnek van lakása, ahol tudnak találkozni, akkor megoldható. Leugrik vásárolni, elmegy kicsit a haverokkal, meló miatt kimegy írószert venni, tankolni, stb.

Nem ül a feleséges állandóan a fa.rkán, nem tudhatja minden percben mikor merre jár.

Aki nagyon meg akarja csalni a másikat, az meg fogja.

2016. máj. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam úgy, hogy megismerkedtem egy pasekkal, összegabalyodtunk, heti 3x nálam aludt, napközben is ebéd, séta, stb.

A 3.hónapban derült ki, hogy felesége 3 gyereke van :/

Elképzelésem sincs mit mondhatott otthon mikor nálam töltött komplett éjszakákat...

2016. máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez mar a masodik ugyanolyan kerdesed.Ott is kifejtetted h nem vagy erdekelt.Most akkor megis?sajat pelda:Azt mondta h a fonok kerte h minden nap tartson ugyeletet meg vki egy orat.Kijelolt neki 2 napot,tehat hetente 2szer 1oraval kesobb jott haza.Plusz a kiscsaj a haveri korben volt benne,igy minden tarsasagi esemenyen ott volt,mikozben en otthon vigyaztam a gyerekre.A baratai falaztak.Otthon ő furdetett,hetvegen velunk volt.Semmi feltunot nem csinalt,sokat nyomkodta a telefonjat,de azt azelott is. A lany jart nalunk tobbszor a ferjem barati korevel,kedvesen elbeszelgetett velem mindig,en marha nem gyanakodtam.
2016. máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát már hogy a viharba ne lenne kivitelezhető?
2016. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Havonta 1-2-3 alkalom szerintem elég könnyen megmagyarázható, még kötött munkaidő mellett is. Ha meg nem fix időben végez, akkor ennél többet is simán össze lehet hozni. Bár a közös munkahely nyilván megnehezíti a dolgot.
2016. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit meg akar oldani valaki, az sikerül. Nem biztos, hogy fél napos talikra kell itt gondolni, egy szex fél óra alatt is simán megvan.
2016. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy van szeretője?
2016. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!