Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsaltam a férjem és terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem és terhes lett az illetőtől. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sajnos félreléptem és ami még rosszabb terhes lettem,de nem a férjemtől.Nem tudom mit tegyek,megtartsam és mondjam azt hogy az övé vagy vetessem el és tartsam titokban?Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Én szívem szerint megtartanám,de mivel a férjemmel képzelem el az életem nem tudom ez így fair volna e?!Nyilván a félrelépés sem volt fair,de én nem vagyok az elvetetés híve,szóval szívem szerint megtartanám.


2014. szept. 16. 15:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
93%
Mond el az igazat a férjednek.
2014. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
30%
vetesd el, bármilyen szomorú is ez
2014. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:
Nem merem neki elmondani,mert akkor elhagyna!Na én azt nem szeretném.Megbántam amit tettem!Annak is megvan az oka hogy miért tettem.Tudom ez nem mentség semmire,de megtörtént ez van.Nem tudom vissza csinálni!
2014. szept. 16. 15:41
 4/74 anonim ***** válasza:
13%
Hát akkor tartsd meg és mond hogy az övé.
2014. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem válasz, de kapcsolódik a kérdéshez: EGY ÖNZŐ CAFKA VAGY


köszönöm a figyelmet, csak ennyit szerettem volna

2014. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
94%

ugye nem gondolod komolyan, hogy úgy nevelteted fel vele, hogy azt hiszi az övé a gyerek!


ismerős házaspárnál a kislány 4 éves volt mikor a férj gyanút fogott ... beigazolódott ... volt egy nagyobb gyerekük is ... elváltak, és azóta a kislánynak nincs apja, mert csak a nagyobbik gyerekkel hajlandó foglalkozni ... és megértem


nem is értem, hogy hogyan jut ilyen gondolat eszedbe

2014. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok abortusz párti, ítélkezni semmiképp nem akarok feletted. Ha Te biztos vagy benne, hogy megbántad és a férjedet szereted, akkor vetesd el. A fair az lenne, ha őszintén elmondanád neki, vállalva a következményeket, hogy elhagy. Közös gyereketek van?
2014. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
97%

ki fog derülni, ne aggódj


nagybátyámat is etették 10 éven át, meg húzták le gyerektartással, nem kellett volna


a csaj megkapta, amit megérdemelt :)

2014. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A kérdező kommentje:
Nincs közös még!
2014. szept. 16. 15:47
 10/74 anonim ***** válasza:
90%

Ha elveteted, akkor mit mondasz neki, hogy miért nem lehet 6 hétig szexelni?

Ha megmondod neki, akkor tuti, hogy a legkevesebb, hogy elválik tőled.

Ha azt hazudod, hogy az ő gyereke, akkor ez később kiderülhet.


Amúgy honnan tudo, hogy tőle lettél terhes és nem a férjedtől, vele ilyen ritkán van szex, vagy nem volt egy ideig?

2014. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!