Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik megcsalják a barátjukat/b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megcsalják a barátjukat/barátnőjüket, és rögtön beleugranak az új kapcsolatba, gondolnak erre?

Figyelt kérdés

Szóval amikor évfordulójuk van, belegondolnak, hogy n évvel ezelőtt még úgy keltek, hogy az előző párjukkal voltak együtt (mondták, írták neki, hogy szeretlek, stb), de úgy feküdtek, hogy már az újjal?

Nemsokára lesz az exem új kapcsolatának első évfordulója és érdekelne, hogy ilyenkor átfut-e az emberek agyán ez.



2016. nov. 7. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az ilyeneknek nemigen van olyan szintű érzelemvilága, hogy ezzel foglalkozzanak... Vagy ha mégis 3 másodperc alatt kimossák magukat.
2016. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Az előző párommal szilveszterkor jöttünk össze és 6 évig voltunk együtt.

Azóta mindig átfut a fejemen aznap,hiszen 6 évig ez nem csak szilveszter volt nekem, hanem évforduló is :)

2016. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Nekem az az igazi (fogjuk rá), akivel majd gyerekeim lesznek és családot alapítok. Minden más előtte csak kísérletezés, próbálgatás.
2016. nov. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem jut eszembe. Ez nem hiszem, hogy az érzelmi sekélyességem mutatná. A jelenben élek, onnantól kezdve, hogy szakítottam az exemmel és összejöttem az újjal, azzal elköteleztem magam mellette, túltettem magam a múlton és már nem foglalkoztat. Ilyen alapon bármelyik hónap bármelyik napján eszembe juthatna, hogy valamelyik exemmel most hol tarthatnék, ha nem szakítunk.


Az ex szakítás után már nem foglalkoztat, így az évfordulón is a jelenlegi párom tölti ki a gondolataim. Az, hogy n számú évfordulót megért a kapcsolat azt mutatja nekem, hogy nem döntöttem rosszul a párcserével, szóval miért is emésszem magam a volt hibás döntésein? Merthogy a volt szeretők a múlt hibás döntéseinek része, ezért kerültek a múltba.

2016. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem a szakításra meg az exekre gondolok általában. Az tök természetes, hogy nem jut az ember eszébe.

Ami érdeke, az az a szituáció, amikor TE megcsalod a párodat, és még aznap összejössz a másik férfivel/nővel.

2016. nov. 7. 12:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Eszükbe se jut az előző kapcsolat, teljesen érzéketlenek az ilyenek. Én az exbarátnőmmel voltam így, a szakítás napján rebootolta az egész rendszert, még aznap lefeküdt az új csávójával, utána meg még a múltat is tagadta, amik megtörténtek szép dolgok, nem hogy bármilyen hónapfordulóra is emlékezne, ami velem kapcsolatos. :D
2016. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6


Ez annyira undorító. Nem tudom, hogy tudott a világ egy ennyire gennyes, undorító generációt kitermelni mint a mienk. Ráférne már egy restart a bolygóra.

2016. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A sok hülye azt hiszi hogy a szerelem csak úgy önmagában létezik majd két ember életében örök időkig.


A szerelem egy eszköz, nem pedig egy cél. Eszköze a családalapításnak, gyerekvállalásnak.


Egy egyszerű bizonyítást tennék felétek:

Akiket ismertek párok és már együtt vannak legalább 10 éve, azoknak hány esetben van közös gyereke és hány esetben nincs? Van egy tippem, hogy a legtöbb helyen van gyerek.

Gyerek nélkül egy szerelmes párkapcsolat nem tart tovább 3-7 évnél az esetek 98%-ában.

2016. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7


Szerintem szimplán csak szociopaták (csak színészkednek egész életükben), ilyen emberek mindig is léteztek és valószínűleg legalább az emberek fele az, hiába a neveltetés meg hasonlók, valaki egyszerűen csak ilyennek születik és kész.


Persze van olyan is aki már olyan sokszor csalódott, hogy nem érdekli már őt se, de én speciel nem tudom elképzelni, hogy az lehetséges lenne.

2016. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én így vagyok a mostanival, persze előtte az exem megcsalt. Majd rendbe akartuk hozni, de nem nyughatott a vére. Aztán végre sikerült leszerelni a fickót, de addigra kiábrándultam belőle.

Aztán a nővére ráparacsolt, hogy írjon a fickónak. Teszem hozzá 35 éves emberekről beszélünk.

Ezek után azt gondoltam, hogy ennek nincs értelme, összejöttem egy lánnyal, akinek szintén hasonló problémája volt. Én kivágtam az exem, aki nem értette, hogy mi a baj, és hogyan verhettem át így. Majd megköszöntem annak a pasinak, akivel folyamatosan csalt.

Lassan egy éve együtt vagyunk az új barátnőmmel, jövőre össze is házasodunk.

És, hogy mi fog Valentin napon eszembe jutni? Az, hogy életem legjobb döntését hoztam. :D

2016. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!