Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Eddig két barátom is megcsalt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig két barátom is megcsalt. Az egyik rögtön második nap, a másik pedig amikor,1 hétre Erdélybe utaztam.170 cm vagyok,55kiló, kézilabdázom.3 nyelven beszélek 18 éves vagyok, véleményem szerint elég kulturált és szórakoztató. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 09:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minek a másnapján csalt meg?
2013. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul választottál magadnak párt. Ennyi. Veled maximum az a baj, hogy nem vagy körültekintő a fiúk terén, vagy bevonzod ezt a fajtát. Az is lehet, hogy szimplán nem voltál szerencsés.

Ha ilyen hamar megcsalnak, nem benned vagy a testedben van a gond, hanem a fickó(k)ban. Az ilyen a típusú kan a világ legjobb nőjét is megcsalná, mert ilyen a természete. Tudod, mint a mesében a skropiónak.

2013. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

De ha nem ismernéd ezt a tanulságos mesét, tessék:

Egyszer volt hol nem volt, volt egyszer egy béka. Ez a kis béka hozta- vitte az állatokat ide-oda a folyón. Egyik nap oda ment hozzá egy skorpió. Azt mondja neki: "Vigyél át engem is!" A béka először nem egyezett bele. Azt felelte: "Nem, nem viszlek át, mert biztosan megmarnál engem útközben." De a skorpió csak erősködött. Azt mondja neki: "Miért marnálak meg téged? Akkor elsűlyednél és meghalnánk." Végülis a hátára vette és elkezdett vele úszni a másik partra. Már a folyó közepén jártak, amikor a béka hirtelen fájdalmat érzett a hátában és süllyedni kezdtek. Ekkor kérdezi a béka a skorpiót:

"De hát miért tetted ezt, most mind a ketten meghalunk!" A skorpió csak megvonta a vállát és így szólt:

"Mit csináljak? Ilyen a természetem!"

2013. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 igazából nem tudom válasza:
2 gyökér miatt még nem biztos,hogy veled van a baj.
2013. máj. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát honnan tudjam mi a baj veled? Nem vagyok a pasid. Lehet egy darab fa vagy az ágyban.
2013. máj. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 ivilicious ***** válasza:

most azért nem fognak nem megcsalni,mert 3 nyelven beszélsz és kézilabdázol :D:D ilyen butaságot...a jellemed a lényeg. én 9 nyelven beszélek, 10 évig úsztam, jazzbalettoztam, 20 éves vagyok és mégis csaltak már meg :D:D:D


másik lehetőség meg,hogy rosszul választasz.

2013. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ivilicious ***** válasza:
ja,és az ötöst is osztom
2013. máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem veled van a gond, ők s*ggfejek.


Tényleg arra vigyázz csak, ahogy kit vonzol be, kit választasz. Van olyan lány ismerősöm, aki hozzád hasonlóan igen király nő volt, de sikerült bevonzania az összes extrém gáz férfit, akivel a sors összehozta.

2013. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet, azon is el kellene gondolkodnod, hogy milyen típusú srácokkal kezdtél eddig. Pl. ha kifejezetten ilyen rosszfiús menőkkel, akkor lehet, hogy nem véletlenül rosszfiúsak.

De egyébként az, hogy két srác megcsalt, az nem reprezentatív minta. Lehet, hogfy csak kifogtál két hülyét.

2013. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Két dolog lehet:


1. Ilyen köcsög palikkal hoz össze mindig az élet

2. Hiába vagy tök jó, valamiért nem tudtak beléd szeretni

2013. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!