Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért műveli ezt nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért műveli ezt nagyon sok 19-24 év közötti lány (ezekről tudom, van tapasztalatom, és ismerősök is mondják), hogy megcsalja a párját és rögtön új, , pasit" szerez? Biztos sok a kivétel, de nagyon sok az ilyen lány.

Figyelt kérdés
Ugye, itt főleg én vagyok a hibás, hogy 30 évesen egy 22.5 éves lánnyal kezdtem, aki bármilyen férfit megkaphat, mert szép és jó munkahelye van (szerencséje van, végzett és bekerült egy céghez). Tehát itt én vagyok a hülye, hogy hittem neki. De rengeteg más 25-32 év közötti barátomnak van, volt ilyen párja, akik nagy része megcsalta őket és már a sokadig férfit ,,fogyasztják" azóta. Mi ebben a jó? Pedig ezekről a lányokról elsőre meg nem mondaná senki, hogy ilyenek, csak menet közben (hónapok, évek) derül ki, hogy f...kra éhesek.
2016. nov. 2. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát ,ha nekem lenne végre egy pasim ,biztos nem csalnám meg. Csak lenne végre egy.
2016. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen félreérted, nem erről van szó, nem jó nekik a partnerük és nem kötnek kompromisszumot.. ez érthető. Te se szeretnél olyan lánnyal lenni akivel nem jó, nem érzed magad minden téren jól. Lehet ismerkedési szakaszban még probálkozik, mert ha nem ismeri meg a másikat, hogyan döntsön hogy őt akarja, tehát ismerkedik és eltelik valamennyi idő és rájön hogy ez a pasi nem igazán jó nekem és akkor elkezd másik pasit keresni.. ha majd megtalálja akkor az mellett marad.
2016. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet, de 2-3-4 év utáni szakításokról beszélek most.
2016. nov. 2. 09:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a gond? A csapból is az folyik, hogy éld ki magad. A szex jó, miért hagynának ki egyetlen alkalmat is. Majd 28-30 évesen keresnek egy lúzert, akivel csináltatnak egy gyereket, már ha vágynak gyerekre. Addig meg meló és tombolás. Minden ezt sugallja, így kell élni.
2016. nov. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ahogy pasiban vannak kalandozók, úgy nőben is lehetnek, sajnos ilyen a világ. Egy valamiben igazat adok, kapcsolat elején elmondhatnák, figyelj én nem akarok semmi komolyat, ez lenne a minimum!

Szerencsére a mostani barátnőmmel nincs ilyen, ő szűz is volt, és tényleg nagyon tündéri és hűséges típus.

Ebben a korban sajnos benne van hogy egyesek fél évente-évente tovább állnak

2016. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem, ha evek alatt tortenik a megcsalas, ott nem arrol van szo, hogy valaki farokra ehes, hanem a kapcsolata szimplan szarul mukodik, o meg nem eleg intelligens a problema helyes kezelesehez. Ha jol mukodik a kapcsolat, kielegito a szex, a kommunikacio is megvan, akkor senki nem fog csak azert felrelepni mert fiatal es szep jo munkahellyel.
2016. nov. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez azert van, mmeg eretlenek. Amelyik pedig meg jol is nez ki, az ugy van vele, h nem akar az elso ferfi mellett lehorgonyozni es kielvezi, h bejon a pasiknak. Ez lecseng nehany even belul. De azt jol latod, h 30 eves letedre nem 22 eves csajjal kene kezdened, ha komoly kapcsolatot akarsz :)
2016. nov. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!