Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ferfiak! Ha parkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Ha parkapcsolatban vagytok de ratok maszik egy nö az megcsalas?

Figyelt kérdés
Aki volt hasonlo helyzetben!5 eve van bnöm.Ceges buli utan elmentünk bulizni kolegakkal.Volt egy csaj akinen mondtam is h hagyjon parom van.De elkezdett durvulni.Nem birtam megallni de a nemiszervemen latszott az abra.Sose csalnam meg gondoltam eddig en.De nem birtam ki egyszerüen.szegyenlem magam,volt veletek hasonlo?van aki tud ilyen helyzetnek ellenallni?en is tudtam volna ha azonnal felallok es eljövök.De a testem begerjedt es nem tudtam uralni,ez nem mentseg ugye?Ferfiak valaszak varom!!köszönöm
2016. nov. 8. 18:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem "rúgod le magadról" (nem szó szerint) mielőtt akármit is csinálhatna akkor ez bizony megcsalás.
2016. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

igen, megcsalás.


Ha kapcsolatban élek, akkor nincs nő a páromon kívül, aki a 3 méteres környezetembe beléphet.. nemhogy rám másszon.

2016. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalás igen. Ha szerelmes vagy és csak a párod létezik számodra, és gerinced is van, akkor nem történik meg. Vagy hiányzik valami a kapcsolatodból, vagy nem vagy már szerelmes, vagy egyszerűen ilyen csaló jellemed van. Melyik?


33F

2016. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már, hogyne lenne megcsalás... a határ ott volt, amikor neked felállt a kis kukid, na AKKOR még leléphettél volna.
2016. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

De szerelmes vagyok bele szeretem jövöre elakarom

venni.jovo evvegen babat akarok töle tudom h tökeletes feleseg lenne.es edesanya.a szex is jo,picit neha unalmas vagyos inkabb megszokott.megfordul a fejemben neha hogy talan koran jottunk össze.20 evesen.nem sok nöm volt eddig.vannak hibaink,veszekszunk is de mindent megoldunk.erre elvesztem a fejem :( barom vagyok!

2016. nov. 8. 19:41
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először dörgölőzik, akkor megfogom és ellököm. Ha jön vissza eljövök, kész. Nincs olyan, hogy nem lehet ellenállni...
2016. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ez sajnos az.
2016. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szánalom.
2016. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%
Ha van még gerinced akkor mond el neki mert megérdemli hogy tudjon róla.
2016. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%

A férfiak 90%-a megdugta volna.

N25

2016. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!