Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ferfiak! Ha parkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Ha parkapcsolatban vagytok de ratok maszik egy nö az megcsalas?

Figyelt kérdés
Aki volt hasonlo helyzetben!5 eve van bnöm.Ceges buli utan elmentünk bulizni kolegakkal.Volt egy csaj akinen mondtam is h hagyjon parom van.De elkezdett durvulni.Nem birtam megallni de a nemiszervemen latszott az abra.Sose csalnam meg gondoltam eddig en.De nem birtam ki egyszerüen.szegyenlem magam,volt veletek hasonlo?van aki tud ilyen helyzetnek ellenallni?en is tudtam volna ha azonnal felallok es eljövök.De a testem begerjedt es nem tudtam uralni,ez nem mentseg ugye?Ferfiak valaszak varom!!köszönöm
2016. nov. 8. 18:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%
Akkor jó benne lenni abba a 10%-ba :DDDDDD
2016. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy rád mászik egy nő, nem megcsalás.

Az, hogy hagyod magad, az már megcsalás.

2016. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Mi?

H semmit se csinálok?

Pl alszok és rám másznak?

Retard q.


Ha egy rendes kapcsolatban élek, nincs olyan helyzet, olyan tudat módosult állapot, amiben bármilyen érzelmi és vagy fizikai közeledést adok egy lánynak.

20F

2016. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Megcsalás, miért mi lenne?


Ha tényleg jónak tartod a párkapcsolatod, akkor erről hallgass, temesd el magadba és vond le a tanulságokat.


Amúgy meg a párok háromnegyedével megesik ez, nem szép dolog, de ha van eszed, akkor többet nem csinálsz ilyet és még simán lehetsz derék ember.

2016. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én ellen tudtam állni, jó kis tánc az volt de majdnem csók is de szerencsére volt annyi eszem ,h nem tettem meg
2016. nov. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nőjj fel b+!
2016. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Titusztitusz ***** válasza:
Ha meg is izélted a nőcit,akkor az annak számít...Feltéve persze ha a feleséged és a barátnőd is így gondolja a dolgot...(Merthát ugye vannak olyan nők,feleségek,barátnők,akik meglepően enyhén szokták megítélni az ilyesmi dolgokat...Mármint azt,ha egy idegen nő RÁMÁSZIK a partnerükre...És az ilyen események következményeit nem igazán érzik megcsalásnak...Mivel NEM A PARTNERÜK VOLT A KEZDEMÉNYEZŐ FÉL...)
2016. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy hagytad magad. Nyilván emberek vagyunk ha egy szexi cicababa dörgölőzik a pasimhoz nyilván feláll neki, kinek nem. DE épp ez a lényeg, hogy nem hagyod hogy ez megtörténjen. Mi az hogy nem bírtad megállni? És ha máskor tovább is mész? Nem bírom mikor ezzel jönnek...Ha egy félmeztelen dögös csaj ül az ágyad szélén és ellen bírsz állni le a kalappal. A legtöbben nem hiszem. Ezért nem szabad odáig eljutni hogy ilyen szituban találd magad. Mit éreznél ha a te csajodhoz dörgölőzött volna egy álló f.asz a buliba? Ha úgy szavaz a nép hogy az nem megcsalás akkor ok?
2016. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

megcsalás, de megértelek. Őszintén könnyű papolni, hogy ne csináld, de mint minden férfi, én is, ha feláll a farkam és be vagyok gerjedve, eléggé el tudom veszíteni a fejemet.

Egy fáradt este után bemennék a hotel szobámba egy idegen városban és ott pucsítana meztelenül egy szép lány, nem tudnék ellene mit tenni, hiába nem akarnám, kész, vége, elvesztem a fejem.

2016. nov. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#19

Ez tök oké és érthető. De akkor minek párkacsolat? :D

2016. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!