Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ferfiak! Ha parkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Ha parkapcsolatban vagytok de ratok maszik egy nö az megcsalas?

Figyelt kérdés
Aki volt hasonlo helyzetben!5 eve van bnöm.Ceges buli utan elmentünk bulizni kolegakkal.Volt egy csaj akinen mondtam is h hagyjon parom van.De elkezdett durvulni.Nem birtam megallni de a nemiszervemen latszott az abra.Sose csalnam meg gondoltam eddig en.De nem birtam ki egyszerüen.szegyenlem magam,volt veletek hasonlo?van aki tud ilyen helyzetnek ellenallni?en is tudtam volna ha azonnal felallok es eljövök.De a testem begerjedt es nem tudtam uralni,ez nem mentseg ugye?Ferfiak valaszak varom!!köszönöm
2016. nov. 8. 18:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Jaj! Hát tudod ő férfi és megteheti.

De ha a nő tenné ezt akkor egyből qrváznák!

2016. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

20: Azért mert az ember esendő nem jelenti, hogy nem törekedhet. Én nem tudnám szingliként elképzelni az életemet és kerülném az ilyen hotelszobás eseteket, de tudom magamról, hogy esendő vagyok. Az az érv, hogy akkor minek kapcsolat ha tudod, hogy képes lennél csalni olyan, mint minek enni ha úgyis kik..kálod.


21: Ez nem férfi kiduma, teljes mértékben elfogadható lenne ugyanez a szituáció egy nő esetében is. Páromból kiindulva, neki is ugyanúgy vannak szakaszai amikor egyszerűen nem tudna mit tenni egy kaland ellen. Nehéz körülírni ezt a stressz, elhanyagoltság és kanosság keverékét (ami férfiban és nőben is megvan, talán férfiban picit erősebben, de csak picit), amikor minden összejön az életben, a pároddal nincs elég idő töltve, a munka stressz és kicsit tombolni akarsz és persze egész nap csak a szexen jár az eszed. Nem azt mondom, hogy keresed a megcsalást ilyenkor, mert nem keresed, viszont ha megtalál téged, akkor nagyon könnyen beadod a derekad. Ez van.

Ugyanúgy ahogy magamat el tudom képzelni a pucsítós hotelszobában, el tudom páromat is képzelni ahogy egy jóképű Casanova csapná neki a szelet és simán behálózná egy éjszakára. Tuti rosszul esne, de teljes mértékben megérteném. (ha már az ember idős és jól ismeri a párját, az érzelmek már lecsillapodnak és a logika jön elő)

2016. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Emberek vagyunk, hibázhatunk. Ha megbántad és nem fantáziálgatsz a sztoriról akkor tartsd meg örök titokknt vagy felejtsd el örökre.

Ha tovább fantáziálsz a történetről és ráizgulsz akkor meg fogod megint tenni, a kapcsolatoddal van baj.

Én is sok esetben voltam kitéve kísértésnek, a legtöbb esetben ellenálltam de volt hogy enm sikerült. Soha senki nem tudta meg.

2017. okt. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!