Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltad már meg várandósan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg várandósan a férjedet/párodat? Ismersz valakit aki igen?

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 20:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy egészen extrém eset, nem is hallottam még ilyet. Akit meg akarok csalni, annak nem szülök gyereket.

Ahol a terhesség alatt van megcsalás, ott én a férj helyében gyanakodnék, hogy volt már előtte is, és a gyerek se tőlem van!

2016. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezen a weboldalon szabad még kérdezni? Nem keresek kismamát. Kérdést tettem fel. Szöveg értelmezés zéró?
2016. nov. 22. 20:36
 3/20 anonim ***** válasza:
21%
Akkor te vagy a kismama?
2016. nov. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Három válaszoló közül eddig csak egy válaszolt értelmesen. Ebből lehet következtetni az oldal látogatóinak intellektusára és egyéb dolgokra. Köszönöm.
2016. nov. 22. 20:40
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen nőt.A gyerek születėse utån el is våltak.
2016. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%

Ha ennyire nem tudsz józan paraszti ésszel következtetni, segítek: nyilvánvalóan NEM. Jah és külön, h tutira értsd: NEM is ismerek ilyet.

A másik válaszoló, akit töröltettél, szintén NEM csalta meg a párját várandósan, és NEM ismer olyat, aki megtette.

2016. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A kérdés nem arra irányult, hogy kik nem teszik meg. Hanem pont az ellenkezőjére. Értelmi képességek újból megnyilvánultak. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. nov. 22. 21:23
 8/20 A kérdező kommentje:
Mi értelme volna megkérdezni a nyilvánvalót? Engem a kirívó esetek érdekelnek. Ha ez probléma számodra, kérlek görgess tovább a kérdések között.
2016. nov. 22. 21:26
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
Eldöntendő kérdést tettél fel, melyre a válasz lehet "igen", és "nem" is. Jólvan, megértettem, hogy te nem dumálsz a válaszadókkal, csak ez itt nem megszokott. Nah mind1, akkor leléptem, bocccs a "zaklatásért". Jó éjt!
2016. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen,az egyik barátnőmet csalta a férje amikor terhes volt.Végül együtt maradtak (persze kiderült) hát nem valami fényes a kapcsolatuk,de azóta lett még egy gyerek.
2016. nov. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!