Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszafogadnád a férjedet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnád a férjedet, miután egy másik nővel is viszonyt folytatott nyíltan?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel történt meg a következő eset:

Jó pár éve volt kapcsolatban a párjával,majd össze is házasodtak 2 éve,azonban most a férj "friss hús" után nézett és egy időre el is költözött ahhoz a nőhöz.

A dolog azzal van bonyolítva,hogy van egy 1 éves kislányuk,aki még az egészből nyilván keveset fog fel.

A férj sokszor részeg és sokat is veszekednek egymással (mármint a feleségével).

A feleség szeretné ha a férje visszaköltözne hozzá és minden olyan jó lenne,mint a kapcsolatuk elején.

A férj most vissza is költözött a feleségéhez és a lányához.

Szerintetek egy ilyen kapcsolat működhet?

Tudnál élni a gondolattal,hogy a házasság után és a gyerek születése után lelépett egy másik nőért,most meg újra veled van? Nem gondolnál folyton arra,hogy bármikor újra megteheti?



2016. jan. 30. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

de, gondolnék,és nálam ez olyan törést okozna, hogy nem fogadnám vissza.

bizalom 0.

2016. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

A nyíltan, az miért érdekes?

Velünk így volt, nagyobb volt a gyerekünk de alapvetően miatta gondoltuk úgy, hogy ezt valahogy újjá kéne építeni. Volt utána vagy 15 nagyon szép, boldog év.

Mondjuk egy alkesszal, hát a fene tudja - ő annyira meg mégse ura saját magának se.


Ugyanolyan soha nem lesz semmi, szóval, ha az az elvárás, akkor nem erőltetném a barátnőd helyében.

2016. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
NEM
2016. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát- Nem ! Még most pici gyerekkel sokkal könnyebb új életet kezdeni.
2016. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Alkoholista, hűtlen, állandóan veszekszenek.

Kéne a francnak.

2016. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Inkább pezsgőt bontanék, hogy megszabadultam tőle.
2016. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudnék így élni még a gondolattal sem,hogy egy ilyen embert visszafogadjak.
2016. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 omba ***** válasza:
71%

Ebben én is látok egy kis ellentmondást:

"A feleség szeretné ha a férje visszaköltözne hozzá és minden olyan jó lenne, mint a kapcsolatuk elején" - az eleje vezetett ugye a végéhez.


Tehát (de nem látom sok esélyét, meg érelmét se) megpróbálhatnának valamit közösen, nagy elszántság, nagy erőfeszítés, de ha csak azt képeset reprodukálni, amiből a szétválás lett, akkor nem éri meg, az biztos.

2016. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a probléma ott kezdődik, hogy a férfi iszik. Én csak akkor fogadnám vissza, ha kezelteti magát (de általában az alkoholbeteg ember párja az társfüggő, tehát ő is kezelésre szorul) + lehet kéne valami párterápia is.
2016. jan. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem én idegössszeroppanást kapnék.A pasit nem tudnám visszafogadni, annak is örülnék ha egyáltalán valamennyire sikerülne ezt feldolgozni lelkileg. Nem akarnám, hogy hozzámérjen, mert nem tudnék benne megbízni többet.
2016. jan. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!