Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Segitene valaki a női logika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitene valaki a női logika megértésében?

Figyelt kérdés
Megcsalt a feleségem,kibékültünk,ő megmagyarázta,hogy ezért meg azért csalt meg,tehát én voltam a hibás csak nem én szereztem neki a bikucit,mondtam neki,hogy akkor ezentúl ha valami nem stimmel nálam is akkor ugyanugy félreléphetek én,és majd megmagyarázom,hogy ezért meg azért mert kevés a szex vagy bármi,erre felháborodott,hogy nem ha nem jó valami akkor el kell válni vagy megbeszélni a gondot,mondom akkor te miért nem ezt tetted? Erre annyit mondott mert nem lehetett velem beszélni,én mondtam neki hogy nem vagyok analfabéta sem miért nem irta le,ha azt gondolta,hogy süket vagyok,és nem tudja elmondani,magyarul tudok ő is ezt nem értem,viccen kivűl,szerintem simán bolondnak nézz.
2016. nov. 25. 17:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
14%

A legkönyebb másra fogni kb ennyi a történet.

Mai nők nagy része egy hülye p*cs@,hamar megunják a kapcsolatot utána kell nekik valami új.

Megadhatsz nekik mindent ezek akkor is megtalálják a hibát bent.22 vagyok de már nagyon elment a kedvem a párkereséstől,megbizhatatlanok síránkoznak nem egyenlő elvárásaik vannak.Inkább megyek prostizni,mert a mai nők nagy része nem társ hanem "teher"

2016. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
28%

A nő és a logika szavak egy szókapcsolatban már önmagában egy paradoxon.

A nőket nem lehet megérteni, mert teljesen elmeroggyantak, legalábbis ha az ember racionális szemmel nézi őket.

2016. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
32%

Ennyi 2-es

Sok a ribizli és már le is szavaztak,pedig csak a nyers igazságot mondtam.

Vagy lehet hogy ilyen mazohista férfiak járnak ide.

2016. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
13%

Nőkben nehéz logikát találni, mert velünk férfiakkal ellentétben, a nőket az érzelmeik vezérlik, és nem a logikus gondolkodás.

Egyébként bizonyos szinten észre lehet venni összefüggéseket, hogy egyes dolgokra mik a nők reakciói, mit vált ki belőlük, de teljesen pontosan nem lehet, mert mégis csak az érzelmeik által cselekednek.


Amit a kérdező is ír, csak egy érzelmi alapú picsogás, megfűszerezve azzal, hogy elvárja, hogy a gondolataiba olvass, és micsoda tapintatlan vagy, hogy nem veszed észre, hogy ő beszélni akarna veled. Bár inkább csak kifogás az egész igazából.

2016. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Ezen kommentek után már az ember lányának nem sok kedve maradt segítő szándékkal maradni... Sorry...
2016. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
22%

Mert mibe segítettél volna ?

Írsz egy szöveget,hogy nem a nő a hibás beszéjék meg?

2016. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

Olyan jó, hogy ennyi okos férfi van egy helyen!


Kár lenne bármit is írni, mert ti férfiak, már úgyis elkönyveltétek az összes nőt, felszínes k.urv@nak. Hallomásból vesztek egy kalap alá minden nőt. Pedig nem vagyunk egyformák.

2016. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%

Egyszerű manipuláció, rád teszi a felelősséget.

Hülyének néz.

Én a helyedben kivagnam, semmi megbanast nem tanúsít.

Szabadulj meg tőle rövid úton, különben újra és újra hulyere fog venni.. nem minden nő ilyen.

2016. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
18%

Írja le? :D Hát ezen szakadtam.

Te vagy a hibás egyértelmű. Nem a női logikával van itt baj, hanem te nem vagy érett egy kapcsolatra illetve ehhez a nőhöz.

2016. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
tudom hogy én vagyok a hibás,mert nem tud beszélni(néha) nem tud irni mert (analfabéta) meg nem beszélünk azonos nyelven,igy valoban nem értek ehhez a nőhőz.
2016. nov. 25. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!