Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos vagy az alatti csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos vagy az alatti csajok, milyen logika szerint ítélitek meg, hogy nektek egy adott srác csak egy csettintéssel meglenne-e?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy vannak olyan átlagos vagy az alatti csajok, akik úgy tekintenek a legtöbb pasira, hogy az nekik csak egy csettintésre meglenne?

Személyes tapasztalat, ahol soha egy jelét nem adtam egy átlagos csajnak, hogy bejönne ő mégis egy közös ismerősünknek úgy beszélt rólam, hogy kb. csak tőle függne, hogy velem legyen-e vagy sem. Fel sem merült benne, hogy én esetleg nemet mondanék.



2016. okt. 6. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Nézd, én átlagos nőnek tartom magam, de valahogy "megérzem".

Egy példa: egyszer, sok évvel ezelőtt egy nyilvános eseményen találkoztam egy férfival, akit akkor láttam életemben először. Nem bókolt, nem udvarolt, semmi jelét nem adta, hogy összejönne velem, de egyszerűen éreztem.

Legközelebb megint egy eseményen találkoztunk, és akkor már bőszen udvarolt, pár hónapig "járogattunk". Én elmondtam neki, hogy az első alkalomkor, amikor találkoztunk, éreztem, hogy lehetne valami. Ő ezen meglepődött, mert azt mondta, akkor még nem vett igazán észre, csak a második találkozásunkkor. Az események azonban azt igazolják, hogy a radarjaim jól működtek.

És ez csak egy példa, sok hasonló volt még, amikor a megérzésem bejött, és az adott férfi, akivel kapcsolatban olyan benyomásom volt, hogy lehetne valami vele, idővel (!) udvarolni kezdett. Azt hiszem, a metakommunikációból jön át, de nem tudnám pontosan megmondani.


Nem tudom, hogy az általad leírt esetben is erről van-e szó, én csak a saját példámat ismerem, és engem még soha nem csapott be a "radar". (Az más kérdés, hogy nem szokásom hangoztatni, hogy ki az, akit meg tudnék "szerezni".)

2016. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Mert nem is mondanál nemet. Ha nemet mondanál, akkor annyira sem érdekelne a csaj, hogy kiírj egy kérdést
2016. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe, hogy a párommal is így kezdődött a dolog, hogy volt egy megérzésem... ezek után csak annyit tettem, hogy lehetőséget teremtettem, hogy kettesben legyünk (még nem voltam benne biztos, hogy akarok tőle bármit, szerettem volna, ha jobban megismerjük egymást). Innentől azonban már nála pattogott a labda...
2016. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Maga a kérdés érdekelt, nem a csaj azt csak példának hoztam. Megmondom őszintén a viselkedése, személyisége, ahogy gondolkodik nem jön be. Még a kinézet elmegy, ha csak annyiról lenne szó levehetne orálisan :D de semmi több.szóval maga a csaj nem érdekel olyan szinten, hogy nyomuljak érte, mert 100 f. Sz után biztos nem smárolgatnék vele.
2016. okt. 6. 11:20
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyébként általában érdekel a kérdés, ugyanis másnál is észrevettem ezt a fajta viselkedést nem csak a kérdésben leírt alanynál :D
2016. okt. 6. 11:22
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

"100 f. Sz után biztos nem smárolgatnék vele"


Akkor ezek szerintem nem is annyira alaptalan az a magabiztossága, ha átlagos, vagy átlag alatti nőként ennyi férfi fejét el tudta csavarni. Amúgy is sokszor csak ezen múlik a hódítás: az önbizalmon.

2016. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát én egy pasira sem mondanám ezt, kiv. azokat, akik tényleg nyomultak (bár azoknak a 99%-a nagypapi meg alkesz csöves volt eddig). Átlag alatti csaj vagyok.
2016. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem mondanám átlag alatti csajnak,inkább átlagosnak,de akit nagyon akartam idáig megkaptam. Sőt meg vagyok elégdve magammal.
2016. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bocs, attól, hogy valaki odateszi/oda akarja tenni kérdés nélkül mindenkinek az nem azt jelenti, hogy sok férfit megkapott, hanem sok férfi kapta meg őt. Valahogy más íze van így a dolognak, szerintem.
2016. okt. 6. 12:26
 10/13 A kérdező kommentje:
Na ezaz, de mi alapján szűröd, hogy kinél van esélyed, ki az aki neked egy csettintés és ki az akiért azért úgy érzed küzdened kéne. Igaz, hogy csak megérzés?
2016. okt. 6. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!