Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Te szolnal a felesegnek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szolnal a felesegnek vagy jobb kimaradni?

Figyelt kérdés

Ismerek valakit, aki egy nos pasival jar. Gyerekek is vannak es az egyikkel meg varandos is. En ezt melyen elitelem es legszivesebben elmondanam szegeny felesegnek, hogy mi van. De kozben felek, hogy a hir annyira feltaklatja ( jogosan), hogy az artana a babanak.


Ti mit tennetek?


2016. nov. 25. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

Kussolj.

Te mir szolnal, ha egy idegen ezzel zaklatna, amikor terhes vagy?

Varj vele legalabb...meg lehet le is all a ferj

2016. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

áhh ki tudja, lehet, hogy soha nem derül ki... így meg a nő számára legalább megvan az a látszat, hogy boldog családi életet él...legalább ő úgy érzi...nyilván egy világ omlana össze benne...

persze szívem szerint én is megmondanám, sőt ha valamelyik barátnőmet csalná a párja, a képét beverném a fickónak... persze...

2016. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
A saját életed tökéletesen rendben, hogy más életébe ütöd az orrod?
2016. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hat ezaz.. nagy dilemma.


Igen koszonom, elegedett vagyok az eletemmel.

2016. nov. 25. 18:19
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom egyebkent, hogy a ferfi reszerol ez mi, de a lany fulig szerelmes es osszekoltozesrol almodozik, amit a ferfi be is igert neki. Persze konnyen lehet,hogy nem tartja be ahogy ez altalaban lenni szokott. Csak hulyiti es nem hagyna el a csaladjat. Nem tudom. De mar tobb mint fel eve tart, szoval a feleseg is kozben lett terhes. Ha nekem rossz a hazassagom akkor nem vallalok gyereket.
2016. nov. 25. 18:24
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem várj vele amég a gyerekek felnőnek had töltsék be a 18 éves kort utána elmondhatod.
2016. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
Nem lehet hogy a nő meg akarta fogni még jobban a gyerekkel és nem sikerült? Vagy a férfi nem akarta és azért menekül onnan?
2016. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Mi közöd van hozzájuk?
2016. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
#7-es nekem csak egy bizonyos embertípus jut eszembe aki ilyet tesz, vagy így akar magának palit fogni..de normál ember ilyet nem hiszem hogy tesz... :D
2016. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem szólnék. Valószínűleg tudja a feleség a férj dolgait, csak homokba dugja a fejét, mert a gyerekeknek apa kell, a fizu meg hó elején az asztalra. Ha te most odaállnál kipakolni, minden lennél, csak rendes ember nem. Te lennél a hibás, tagadna, védené a férjét.
2016. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!