Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan aki több eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki több eves kapcsolatban hazassagban felrelepett es bár tudta ha kiderül mindent elveszit de megis bevallotta a parjanak?

Figyelt kérdés
Aki mindig ugygondolta h hüseges sose lenne kepes megcsalasra,megis megtette.de tiszteletböl elmondta parjanak?vagy ilyen helyzetben titkolni kell vagy jobb ferfikent vallalni tettem következmenyet?
2016. szept. 18. 13:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

Kutyaharapást szőrével! Legyen gerinced vállalni a tetteid következményeit.

Valószínű a párod el akar majd válni (gondolom) de neked ez már úgyis mindegy hiszen nem szereted.

2016. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%

Ha elmondod, akkor

- te esetleg megkönnyebülsz, hogy "helyesen" cselekdtél, cserébe

- a párodnak meg piszok sz.@r lesz.


Ja, ez ám a tisztességes megoldás.

2016. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%

Nem erdemes egy hazassagot szetrugni egy botlas miatt

A kapcsolat fontosab mint sajat lelkiismereted.

Menj el nemibetegseg szuresre es band meg amit tettel de tarsd a szad.

2016. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

3#

Chhh férfi logika..

2016. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Én nőként is egyet értek hármassal.Főleg akkor, ha nagy vakószínűséggel az asszony nem fog válni, vagy a közös gyerekek, vagy anyagi kiszolgáltatottság, vagy a meglévő szeretet-kapocs miatt, akkor valahol majdhogynem piszokság csak azért bevallai egy megcsalást, hogy a férfi a saját lelkén könyítsen, míg a nőre óriási terhet helyez. Néha jobb hallgatni.


Bevallai szerintem akkor kell, akkor viszont szinte kötelező, ha egy pasinak van valami llandó szeretője, akinek megléte már a család rovására megy. Gusztustalan, amikor a férj túlórára hivatkozva nem megy haza, miközben meg a szeretőjével cicázik. Asszony meg a gyerekek, meg még a férfit sajnálják, hogy jajdehátszegény milyen sokat dolgozik. Közben meg köszöni, épp egy másik nő nyakában liheg. Na, ha ez rendszeres, azt minden férfinek, akiben van gerinc, be kell vallania, mert durva átverés és kihasználása a feleségnek.


Egyszeri botlásról viszont jobb nem beszélni.

Én nőként így látom.

2016. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

"Egyszeri botlásról viszont jobb nem beszélni."


Szerintetek ezt a feleség is így gondolja?

Én elvárom az őszinteséget egy kapcsolatban. Egy "kis botlást" is el kell mondani. Független,hogy 10-20 éve házasok akár. Hogy miért? Azért,hogy a másik fél eldönthesse,hogy akarja-e még folytatni.


U.i.: Aki egyszer megteszi az többször is megfogja! Pláne ha rákap az ízére. Hiszen a párja "úgyse tudja meg".Túl nagy a kísértés a folytatásra.

2016. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

Nokent a 3-assal ertek egyet,ha nem jelentett semmit akkor nem erdemes elmondani mert minden borul miatta, teljesen felesleges. A megcsalas egyik odiuma h a buntudatot neman keresztkent cipeled a hatadon.


Dolgozd fel,zard le magadban es eld tovabb az eletet.

2016. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

3-as "A kapcsolat a fontosabb, mint a lelkiismeret" - nyilván nem fontos neki a kapcsolat sem, mert nem k*rt volna félre, lelkiismeretről sem beszélhetünk ebben az esetben.


Abba meg ne legyen biztos senki, hogy otthon nem "ajándékozza" meg az asszonyt valami nemi betegséggel, nem hiszem hogy minden félrelépő kivizsgáltatja magát mindig, már az is nagy szám ha gumit használnak.

2016. szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
Pont ezert irtam std teszt
2016. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
őszinteség? a legtöbb ember ha őszinte lenne össze se házasodik...
2016. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!