Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy személy le van tiltva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy személy le van tiltva facebookon, de szeretné ha aki tiltotta lásson róla valamit, arra milyen lehetőség van? Nem arra gondolok hogy másik fiókról elküldeni amit akarok, hanem milyen oldalakon futhat bele, hova tegyem fel?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Osztasd meg közös ismerossel de úgy hogy az ismerős posztolja. Mert különben semmit nem fog látni belőle. De szerintem old fel a tiltasat és oszd meg nyilvánosan minden mást ne látogasson senki csak az ismeroseid
2016. dec. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez nem jó, mert én vagyok letiltva és közös ismerősünk sincsen....valami oldal kéne ahol belefuthat.
2016. dec. 3. 22:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Viktória! Mondtam már, hogy keress mást!
2016. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél megosztani vele? Féltékennyé akarod tenni valamivel?


Nem tudom pontosan hogy van ez. Talán a közös facebook csoportokban láthatjátok a megosztásokhoz írt bejegyzéseket egymástól a tiltás ellenére is. Bár ebben nem vagyok biztos.


Miért akarsz közölni valakivel valamit, aki letiltott?


Egyébként arra is van esély, hogy bár letiltott, de egy másik facebookról még rákeres a nevedre és nézegeti a nyilvánosan kitett adataidat

2016. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki az a Viktória. Közös csoportban sem vagyunk benne....ha meg kiteszem nyilvánosra, akkor meg az is látja az ismerőseim között akit nem akarom hogy lássa.
2016. dec. 3. 22:55
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es. Ha tiltva van,a csoportokban sem lát tőle semmit! Instagram esetleg? Bár ezt meg Én nem értem,lehet fb alapszik??
2016. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Instagramra tettem fel képet és meg is van az illető, de közös kapocs ott sincsen, követni meg nem akarom én.
2016. dec. 3. 23:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőjj fel, és hagyd a fenébe.

Nem tudom mi a sztori, csak a kategória alapján tippelgetek:ha téged csaltak meg, dobd ki, vagy ha már megtetted, ne akarj gyerekes bosszúhadjáratot folytatni. Ha te csaltad meg, akkor húzd meg magad, és engedd el, had találjon normálisat. Ha veled csaltak, akkor is zárd le és iktasd ki ezt az egészet.

Nincs célod az életben, hogy most komolyan ezen kezdesz el vergődni? Mert értelme semmilyen esetben sincs.

Egyébként meg: ha valaki le van tiltva, akkor semmilyen módon nem tudod felvenni vele a kapcsolatot. Akkor se látna semmit, ha lenne közös ismerős, és osztogatná a dolgaidat. Szóval...nem tudsz semmit se tenni, de nem is kéne.

2016. dec. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes vagy.
2016. dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Ha kíváncsi rád, úgyis nézeget másik fiókról.

Mint az exbarátnőm, akinek hú de másik pasi kellett, ki is dobott miatta, tiltott, aztán persze később hallom ám, hogy az öccse facebookjáról nézegetett engem a pasi mellett fekve. Rendszeresen! És még a közös képeinket is sírva nézte, le sem törölte. Na, kellett neki másik pasi, gondoltam magamban. Persze ugyanúgy vele van még, mert a szívünkre hallgatni, na az nem megy.

2017. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!