Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hosszu parkapcsolatban hazassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszu parkapcsolatban hazassagban elök, aki egyszer felrelep megteszi megegyszer?

Figyelt kérdés
Sokan ugy tartjak egyszeri botlast ne mondjunk el,ha valaki akar reszegen felrelep nem mondja el parjanak,bünhödik szenved magaban inkabb de nem akarja a parjat elvesziteni!mert olvastam olyan h ilyen esetben elevül benne es ha lehetöseg ugyhozza hajlando megint felrelepni mert az elsö nem derült ki vszinü ez sem es lelkiismeret furdalast sem okoz!!olyanok valaszara vagyok kivancsi aki egyszer megbotlott,megbanta de soha nem jutott eszebe többet felrelepni meg ha eselye is lett volna!!kort nemet,egyutt töltök eveket irjatok.tenyleg igaz szerintetek aki egyszer felrelep elöbb utobb megteszi megegyszer?
2016. dec. 5. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.Lehet, hogy tanul belőle, és jó lecke ez,valamint, rájön, hogy nemakarja elveszíteni a párját,és soha nem teszi meg többet.

De,nem minden esetben, ez egyéntől,és kapcsolattól függ.

Viszont nagyon könnyen nem érdemes megbocsátani, érezze azért a súlyát annak, amit tett.Tudatosítani kell benne, hogy nincs több esélye, ha mégegyszer megteszi.

2016. dec. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amit láttam az életben, az emberek, igen sűrűn félre lépnek. Ezen félrelépések, döntő többsége,soha nem derül ki.

Azok derülnek ki, amiknél szerelemből történik. Azok a félrelépések, ahol csak szimpi és jó lenne egyet szexelni vele, nem szoktak kiderülni.

2016. dec. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy olyan embert sem láttam még, aki csak egyszer lépett félre.
2016. dec. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor sokatok szerint szinte nincs olyan ember aki ne legyen hütlen?hazassagban mindenki elöbb utobb felrelep?erdemes ugy hazassagot kötni h bizunk a parunk hüsegeben?vagy valamilyen szinten el kell fogadnunk h valoszinü megesik h parunk felrelep csak nem tudjuk?az ember egy egyszeri kalandba ilyen könnyen belemegy?en is sok kapcsolatot latok sajnos igy tönkremenni h megvan a bizalom szeretet de valahogy megos az egyik fel kikacsintgat.ezt el kell fogadni h barmikor megeshet velünk?
2016. dec. 5. 10:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az elso utan raszokik az emeber ujra kell neki az az inger.
2016. dec. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez, sajna bármikor, bárkivel megeshet. Nem egyet ismerek, akik pár évvel ezelőtt, még akár az életükre megesküdtek volna, hogy ők, soha. Mára már megtették. Nagyon sok félrelépés, soha nem derül ki.
2016. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok szex és odafigyelés gyerekek után is. Esetleg nyíltan színesíteni más párral a magánéletet és nem lesz félrelépés. Csak sajnos a párok 1-2szazaléka él így. Én is félrelépnék másodszor is mert a 2-3havi 1szex és kevés csók nem állapot 40évesen. És már a gyerek is 4éves nem csecsemő. Csak még nem találtam partnert hozzá. F.Bp.Nem dohányzom...190cm magas,izmos kis pocakkal... Mondjuk nem hinném, hogy itt lenne elhanyagolt feleség.
2016. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!