Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mire gondolnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok ebben a helyzetben? Egy este észreveszed, hogy a férjed fogmosás közben lehalkítja a telefont-Legmeszebb ment dőnerért.

Figyelt kérdés
Nem érdekli megismerkedésünk évfordulója (bárcsak ne történt volna. Valami ilyet mondott) és leesik, hogy mostanában dugja a telefonját. Hadovál, hogy hol vette a dőnert. Este nekiestem a számító gépnek. Badooján találtam egy levelezést. Annak a valakinek mentett mappában megtaláltam xxx kategoriájú képeit.Másnap mikor ment dolgozni már alig, hogy elindul már pötyög az autóba. Megtaláltam azt a valakit a faceboon akit reggel a kislányom azonosított. Mesélte korábban, hogy az apjának a kollégájával szoktak találkozni. Facebon szerintem férjemre irányuló megjegyzések. ÉN ezt teljes képnek láttam. Aztán a szembesítés során :felháborodottan egy kollégs aki már nem ott dolgozik semmi nem történt csak beszélgettek. Még azt sem engedem meg, hogy kollégával beszéljen.Csak arra jó hogy vigyázzon a gyerekekre és hozza a pénzt.Még gyesen vagyok. (Hányavetet élet, skizofrénia) Férjemnek tudja csak elmesélni a sorsát. Annyira megkérte, hogy nem mondhat semmit róla, még azt sem, hogy beszélnek. Ja másnap éjjel háromnegyed egykor üzenet tőle.Annyi, hogy én lehet kiakadtam volna, hogy kivel beszélget, de ő "annyira ismer", hogy azért nem mondta el. Így mégjobban ki vagyok akadva.Ha ismerne tudhatná, így jobban ki vagyok kattanva. Most keresem valamelyikünk igazát. Én mikvel titokban találkozgattak, telefonon személyesen beszélgettek a hátam mögött állítólag két hónapja, de állítják más nem történt. Csakhogy én mivel szerintem hazudott a férjem és nem tudom még most sem a teljes története nem bízom meg benne. Elveszett a bizalom. Van két gyerekünk. Segítségünk nincsen. Szabadidőnk sem. Többször téma volt, hogy nem jár sehova. Nekem milyen jó mert elmegyek a rokonaimhoz, barátnőmhöz. Bezzeg ő. Neki nincs nagyon barátja nagy rokonsága. Meló után gyerekek, hogy tudjam csinálni a házimunkát. Mikor kérdezem mihez lenne kedve v keressen sportot magának az a válasz, hogy hova menjen. Bébiszittert is beszéltük de nem konkretizáltuk le. Ha nekiállunk veszekedni az maga a pokol, mert kígyót békát egymásra. Most ott tartunk, hogy két hete alig beszélünk éli világát, minden nap az enyémek a gyerekek. Továbbra is telefonálgat sőt szerintem személyesen is találkoztak mert valamilyen pénzét a csajnak ö őrizgette. Mi tévő legyek? A bizalmam nagyon elment. Nem tudom visszajön e valaha.
2016. dec. 10. 23:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Te érted a saját kérdésed?
2016. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen.Szerinted kinek van igaza.Hazudott és jogosan érzem e azt, hogy elveszett a bizalmam.
2016. dec. 10. 23:52
 3/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Ez az, ahol a part szakad. Szerencsével visszahozható. De ahhoz nyugodt beszélgetések kellenek.
2016. dec. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A bizalmat nem lehet helyreállítani.

Ha úgy érzed, hogy megcsalt, az azért van, mert megcsalt.

2016. dec. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá tennék, hogy szerinte ebben nem történt semmi rossz.Nem érti mért vagyok felháborodva.
2016. dec. 11. 00:05
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Bocsáss meg, de ez a kérdés lehetne egy L'Art Pour L'Art előadás címe.
2016. dec. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
L'art pour l'art . really :D
2016. dec. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Szeretek ilyen letisztult gondolatsorokat olvasni reggelenként.
2016. dec. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Egy jó dönerért én is képes vagyok messzire elmenni.

Bocs, de a leírásod annyira zavaros, hogy nekem csak ennyi jött át.

2016. dec. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Ebben a tortenetben te vagy a skizofren? Mar bocs,de ez itt egymasra hanyt mondatok zagyvaleka.
2016. dec. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!