Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mire gondolnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok ebben a helyzetben? Egy este észreveszed, hogy a férjed fogmosás közben lehalkítja a telefont-Legmeszebb ment dőnerért.

Figyelt kérdés
Nem érdekli megismerkedésünk évfordulója (bárcsak ne történt volna. Valami ilyet mondott) és leesik, hogy mostanában dugja a telefonját. Hadovál, hogy hol vette a dőnert. Este nekiestem a számító gépnek. Badooján találtam egy levelezést. Annak a valakinek mentett mappában megtaláltam xxx kategoriájú képeit.Másnap mikor ment dolgozni már alig, hogy elindul már pötyög az autóba. Megtaláltam azt a valakit a faceboon akit reggel a kislányom azonosított. Mesélte korábban, hogy az apjának a kollégájával szoktak találkozni. Facebon szerintem férjemre irányuló megjegyzések. ÉN ezt teljes képnek láttam. Aztán a szembesítés során :felháborodottan egy kollégs aki már nem ott dolgozik semmi nem történt csak beszélgettek. Még azt sem engedem meg, hogy kollégával beszéljen.Csak arra jó hogy vigyázzon a gyerekekre és hozza a pénzt.Még gyesen vagyok. (Hányavetet élet, skizofrénia) Férjemnek tudja csak elmesélni a sorsát. Annyira megkérte, hogy nem mondhat semmit róla, még azt sem, hogy beszélnek. Ja másnap éjjel háromnegyed egykor üzenet tőle.Annyi, hogy én lehet kiakadtam volna, hogy kivel beszélget, de ő "annyira ismer", hogy azért nem mondta el. Így mégjobban ki vagyok akadva.Ha ismerne tudhatná, így jobban ki vagyok kattanva. Most keresem valamelyikünk igazát. Én mikvel titokban találkozgattak, telefonon személyesen beszélgettek a hátam mögött állítólag két hónapja, de állítják más nem történt. Csakhogy én mivel szerintem hazudott a férjem és nem tudom még most sem a teljes története nem bízom meg benne. Elveszett a bizalom. Van két gyerekünk. Segítségünk nincsen. Szabadidőnk sem. Többször téma volt, hogy nem jár sehova. Nekem milyen jó mert elmegyek a rokonaimhoz, barátnőmhöz. Bezzeg ő. Neki nincs nagyon barátja nagy rokonsága. Meló után gyerekek, hogy tudjam csinálni a házimunkát. Mikor kérdezem mihez lenne kedve v keressen sportot magának az a válasz, hogy hova menjen. Bébiszittert is beszéltük de nem konkretizáltuk le. Ha nekiállunk veszekedni az maga a pokol, mert kígyót békát egymásra. Most ott tartunk, hogy két hete alig beszélünk éli világát, minden nap az enyémek a gyerekek. Továbbra is telefonálgat sőt szerintem személyesen is találkoztak mert valamilyen pénzét a csajnak ö őrizgette. Mi tévő legyek? A bizalmam nagyon elment. Nem tudom visszajön e valaha.
2016. dec. 10. 23:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Komolyan összefoglalhatnád csupán max 3-4 mondatban, hogy mi van. Néhány mondatban ige sincs csak egymás mellé pakolt szavak, és így nincs értelme.Pedig végigküszükdtem magam a szövegen, de nem rétem.


- Most ki a skizofrén? A másik nő?

Vagy mi van?

ÉS kinek az xxx képeit találtad meg?

2016. dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Miaz a doner???
2016. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12 Erre én is kiváncsi vagyok.
2016. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Gondolom gyros akar lenni, csak az nem elég menő, mert a török megfelelőjét használni sokkal nagyvilágibb. :D
2016. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egyértelmű csal !Vàllj el és kezd új êletet adj neki ultimàtumot!
2016. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Gyeret oviba bolcsibe te pedig elballagsz dolgozni

Budos doneres kuvapecer pasid kidobod.

Hazimunkat elvegzed munka utan

Doner helyett fozol krumplilevest

Problema megoldva

2016. dec. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%
Hol vette a donert? Azert ez korant sem mindegy. Egy csomo helye. Tiszta vacak, nem is igazi doner, hanem csak utanzat, a magyar kozonseg ferde izlesere szabva. En ezt valoban megbizhato modon tudom, hiszen tobb kulfoldi orszagban is fogyaztottam ezt a remek etket. De visszaterve a kerdesre: el kene menni a donereshez es rakerdezni, jart-e ott, es ha igen, hogy mit vett. Ebbol lehet majd tudni, hogy valoban ehes volt-e. Es ha kiderul, hogy ehes volt, akkor venni magadnak szinten egy donert, mert akkor ott biztosan jol, minisegi alapanyagokbol csinaljak. Ezt kovetoen nem tudom, mi a teendo, de azt gondolom, hogy a leglenyegesebbeket azert mar elmondtam.
2016. dec. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Tanuld meg minden mohhamed ali nevu pasi hazudik es ugy dug fere ahogy tud.

Ezt fozted edd meg

Ps fozz neki jo kis disznoporkoltet ha megeszi meg szeret ha nem uj csajjal kavar

2016. dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!