Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért éri be ennyivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éri be ennyivel?

Figyelt kérdés

Egy unokatesómnak van egy pasija kb. 1,5 éve. Tök jól elvannak, látszólag. A csaj 22 éves, a pasi 25. A pasinak sok barátnője volt már, mindegyik bomba volt, de egyébként tök üresek. A csajnak 1 pasi volt az életében, akinek volt egy jegyese, nappal a csajjal volt, este meg az unokatesómmal, persze hitegette, hogy elhagyja a jegyesét.

Végül a pasi dobta mindkettőt.


Ezzel a mostani sráccal elvannak. A minap beszéltem a csaj anyjával és mondta, hogy ők tulajdonképpen nyitott kapcsolatban vannak.

Én totál ledöbbentem. Összeköltöznek hamarosan, de nyitott kapcsolatban? A pasi nyíltan randizik, másik csajt visz el a legjobb haverja esküvőjére, és igen, a karácsonyt együtt töltik, de amint vége az ünnepeknek, akkor már más bugyijában van. A csaj néha randizik mással, de látszik rajta, hogy egyébként rosszulesik neki és nem iylen kapcsolatra vágyik. De ez csak az én véleményem, lehet h tényleg jó ez így neki.

A minap beszélgettem vele és azt mondta, hogy a szerelem elmúlik úgyis, de G-nek nagy f***-sza van és kis k***kival nem tudna mihez kezdeni!

A helyzet az, hogy én ebből a csajból sokkal többet néztem ki, hogy értékes ember és hogy több annál, amit mutat, hogy nem ilyen egyszerű és naív!


Mégis hogy gondolkozhat így, egy fiatal lány?

Mire jó ez?

Miért nem tiszteli magát?



2016. dec. 27. 17:30
 1/4 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Szép új világ!

Aki hülye, az hülye, nem lehet mit kezdeni vele...majd belekeseredik és megunja.

2016. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet a csalódás, ami eleve nem történt volna meg, ha nem lett volna naiv, vagy tényleg nem vágyik most komolyabbra.
2016. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha másik lányt visz a haverja esküvőjére, és az ilyesmi rendszeres, akkor ez inkább laza kapcsolat, mint nyílt.


Kérdező, miért olyan hihetetlen, hogy egy rossz kapcsolat, és szakítás után valaki laza kapcsolatot akar? És miért lenne ez baj?

2017. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked bejön a csaj vagy mi kérdező? Máskülönben miért érdekelne ennyire? az unokatesód hát persze
2017. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!