Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért kezdi azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért kezdi azzal rengeteg pasi, hogy "biztos sokan írtak már neked"? Ha tényleg ennyivel több a pasi, akkor miért ott próbálkoznak mégis a férfiak?

Figyelt kérdés

Felregisztráltam társkeresőre, és igen, már az első nap közel 100 levelet kaptam. Köztük ilyeneket is:


"Gondolom már rengeteg pasi írt neked itt jól ismert, üres, sablonos, semmitmondó, sallangos dumákat pl. "nagyon szép/nagyon szimpatikus vagy, szeretnélek jobban megismerni/találkozni veled..." satöbbi... nyugi én nem foglak untatni ilyenekkel"


"csak egy levés a sok közül :)"


"Gondolom, kapsz egy zsák áradozó levelet nem lehet könnyű

kihámozni hogy melyik is ér közülük valamit."


Meg rengeteg ehhez hasonlót írtak. De akkor meg minek vannak fent társkeresőn, ha ennyire tudják fikázni egymást és ekkora nagy a konkurencia nekik?


2016. szept. 29. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem ott, akkor hol próbálkozzanak?
2016. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
mindenhol nagy a konkurencia.
2016. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tökmindegy mit írunk. Egyszer kipróbáltam azt amit valaki javasolt. Elküldtem 50 embernek azt, hogy megőrülök a barna hajú csajokért. (Hajszínre való tekintet nélkül persze) Egész sokan válaszoltak :)
2016. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Mert alacsony az önbecsülésük. Ha így kezdik, egyből azt mondják, hogy "tudom, sokan udvarolnak még rajtam kívül", "én úgy is csak egy vagyok a sok közül" és ezzel alapból lőttek is az egésznek. Nem tudnak értelmesen megszólalni és így könnyebb nekik. Itt nem kell megszólalni és sablon szöveget írnak naponta 20 alkalommal, hátha valaki visszajelez.

Persze vannak kivételek, de a 95% valószínű ilyen.

27/f

2016. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

"De akkor meg minek vannak fent társkeresőn,..."


Épeszű férfi nem is foglalkozik a társkeresőkkel. Az értelmesebbje hamar belátja, hogy reménytelen versenyhelyzetben került és otthagyja az egészet. Akik maradnak, azok az atomkanok, akik hetente megrántanak egy újabb nőt és az totál kretének.

2016. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Semmit nem lehet rajtatok dícsérni, kérdezni hogy vagytok, mert uncsi, bármiből indítani ami a prfilon látható szintén.mit tehet az ember? Megkérdi elöljáróban, van-e kedve a másiknak beszélgetni, ismerkedni. Ez se jó, akkor jön a gondolatolvasás, de az se jó valamiért. Enyierővel el küldhetnétek/ignorálhatnátok a családot, barátokat ismerősöket is a fenébe, mert ezeken a sorokon ők is végig mennek. Jaaa, hogy ők már rokonok, barátok, ismerősök ? Ne hülyítsük már egymást. Hogyan válltak azzá ? (Szülőket leszámítva)
2016. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg azt gondolják, hogy ezzel nagyon egyedit írtak és kitűnnek majd a sorból. Pedig kiderült, hogy egy sablon dumát írkálnak ők is. Külön tetszik az, hogy magukat különleges lénynek gondolják, akik százszor többet érnek a rivális hímektől, akik meg nyilván mind agyatlan parasztok...
2016. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a sablonlevele, amit bekopiz.
2016. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%

Mert a lehetőségeik elképesztően korlátozottak, Kérdező, azért. Szerinted mégis hol kellene akkor próbálkozni, ha nem a neten?


Szólítgassanak le az utcán, járműveken nőket büdös proli módjára? "Szeva szivi, jó vagy nálam! Mi lenne, ha felugranánk hozzám, és megmutatnám, hogy kell az ágyon feküdni?"...pffff, gáz!!!!!! Ez még viccnek is rossz.

Esetleg szórakozóhelyeken szedjenek fel pár beszeszelt nőstényt úgy, hogy a háttérben ötszázezer decibellel üvölt a hardtechnó meg a tektonik?

Vagy ne keressenek sehol, várják amíg az "Igaz Szerelem" rájuk talál? 70 éves korukban abbahagyhatják a várakozást, vagy még egy kicsit esetleg?


De abban igazad van, hogy a társkeresők a lehető legpocsékabbak, erőltetett húspiac az egész, ráadásul le is húznak lóvéval sokhelyütt. Abszolute nem javaslom senkinek, hogy társkeresőzzön, mert nincs értelme.

2016. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A #9 válaszadó válasza a legjobb, tökéletesen leírta a helyzetet - már csak onnan is veszem, mert le van pontozva, gondolom nem bírják a kritikát az itteni wannabe trollok.

Ha online ismerkednek, ott legalább kicsit átjön a személyiség, következtetni lehet a pasi stílusára, kommunikációs készségére, életvitelére, odakinn az utcán meg csak a külsejét látod. Tudom sok a kamugép pasas, de egyrészt élőben még több van belőlük, másrészt meg a nők jórésze is kamuzik össze-vissza, ne csodálkozzon ha ezt kapja vissza mástól.

Persze a nők döntő többségének ez is elég, nézzen ki jól, legyen kigyúrva, hadd sárguljon mindenki az irigységtől ha összejön vele, lehet villogni a nagyérdemű előtt a kirakatpasival. Szánalomtenger.

Utcán leszólogatni random nőket nagyon proli paraszt dolog, aki így ismerkedik az kb. annyira lesz sikeres mind ezek a tahók...

Szórakozóhelyre meg senki nem élettársat meg férjet jár keresni, ha felszedsz ott egy csajt, a kapcsolat max. addig tart amíg megcucliztatod a diszkó rötyijén, másnapra már a nevedre se fog emlékezni. Arról nem is beszélve, hogy bármikor előkerülhet egy hegyomlásnyi melák, hogy mit fűzögeted te az ő csaját oszt olyan maflást zavar le neked hogy Záhonynál állít meg a sorompó.

Lehet engem is lepontozni,visszakapjátok.

2018. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!