Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálják ezt egymással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt egymással az emberek? Miért csalják meg a másikat?

Figyelt kérdés

Hol van ilyenkor a lelkiismeret?

Vagy az,hogy én ezt az embert szerettem,akkor ,hogy tehetek vele ilyet?


2017. jan. 5. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Mert gyávák.

Gyávák megbeszélni a másikkal a problémát, és/vagy gyávák szakítani. Ennyi a magyarázat.

2017. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
A szórakozás, a szex mással. Nem azért, mert jobb az a másik, csak egyszerűen más. Párját meg miért hagyná ott, mikor érzelmileg hozzá kötődik.
2017. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Hagyjuk már, akihez érzelmileg kötődök, annak nem hazudok a szemébe :D Nem tudom, hogy maga a megcsalás a szánalmasabb, vagy az ilyesmi kimagyarázások :D
2017. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Többnyire hirtelen felindulásból csinálnak ilyet, és remélik, hogy úgyse derül ki soha az életben.

Aztán ezt bukják el.

Ilyenkor jön az önmentegetés, amit itt is unásig ismételnek egyesek.

Hogy nézzen mindenki magába, miért csalták meg, az a kapcsolat már nem ér semmit, ahová befér egy harmadik, boldogtalan volt azért keresett másnál vigasztalást, már ellaposodott a kapcsolat, kellett egy kis izgalom, blablabla.

Azt soha, senki nem mondta még félrelépés után, hogy "utolsó sza.r alak vagyok, aki képes volt megtenni ezt veled, én voltam a barom, megbántam, tudom, hogy nincs bocsánat".

2017. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A szexuálisan felizgatott állapot (tapasztalataim szerint, nem tudom, ti hogy vagytok vele) hasonló az alkoholos befolyásoltság állapotához- nem gondolkodsz tisztán, nem mérlegeled a következményeket, csak mész az érzelmeid és a vágyaid után, olyan, mint egy módosult tudatállapot. Ilyenkor a lelkiismeret, mint olyan, nagyobb eséllyel tűnik el, és a gondolataid- ismét, nem tudom, mások hogy vannak vele- nem kifejezetten egy másik, esetlegesen földrajzilag is távol eső személy körül forognak, inkább a közvetlen jövővel és eseményekkel foglalkoznak. Ez valahol természetes. Más kérdés, hogy előre kell meggátolnia az embernek, és ezért mondják sokan, hogy a hűség döntés kérdése. Amikor már elindulsz a lejtőn, nagyon nehéz megállni, ezért előre kell gondolkodni- ha nem hagyod magad elcsábítani, akkor nincs gond. Aki viszont hagyja magát, az vagy nem gondol bele a következményekbe, vagy reménykedik benne, hogy esetleg megúszhatja a felelősségre vonást, vagy egyszerűen nem foglalkozik vele, ilyen-olyan okokból (pl mert már nem szereti a párját). Az a legritkább esetben fordul meg bárki fejében viszont, hogy a múltbéli érzelmekre hivatkozva csináljon- ne csináljon valamit, egykor szerettem az exem is, mégsem akadályozott ez meg abban, hogy másnak szüljek gyereket. Nem fogom régmúlt érzelmek miatt a jelen eseményeit megváltoztatni. Ha már nem szeretem, akkor szakítani kell, ez így van, de nem hiszem, hogy a hoppon maradt félnek annyival jobban esne, ha szakítanak vele és fél órára rá már mással dug a volt kedvese, vagy hogy dugás után mondják neki, hogy viszlát.
2017. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2017. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert egyszerűbb mint megoldani egy kapcsolatot vagy házasságot, illetve egyszerűbb mint kilépni belőlük és újrakezdeni, lusták gyávák.
2017. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%
Ez testiségrôl szôl, szexuális vonzalomról. Két külön dolog! Ez van, ilyenek az emberek, van hormonrendszerünk ésatöbbi. Nem választ ám el oly sok minden minket az állatoktól mint ahogy azt egyesek beszeretnék maguknak beszélni, de ez így van jól. Van aki szenvedélyesebb, érzékibb és sokszor kerül olyan helyzetbe hogy szexuálisan vonzódik ehhez-ahhoz, van aki meg hidegebb és rezisztensebb erre a dologra, az pont az aki nem érti hogy ilyen hogy fordulhat elô. Szóval felesleges magyarázni Kérdezô, úgysem érted.
2017. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%

# 7 Mit kéne megoldanom a házasságban? Mind kettőnk szerint rendben van. Nagyon ritkán pici viták, amik meg vannak beszélve. Erős érzelmek is vannak egymás iránt.

Az, ha össze futok egy nővel, akit szorít a bugyi, az kimondottan csak szórakozás. Minden érzelem kizárva.

2017. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9

Ismét csak azt tudom mondani, hogy aki iránt erős érzelmeim vannak, annak nem hazudok bele az arcába. Hányingerem van az ilyenektől, mint te.

2017. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!