Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » össze jöttem egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

össze jöttem egy 30 éves nővel! Tök jól kijövünk egymással, de egy nap felmentem hozzá és megláttam a gyermekét! Megdöbbentem mert nem említette egyszer sem hogy lenne! Mit csináljak? Szégyen egy anyukával "szórakozni"? Vagy lépjek le?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom, hány éves lehetsz, de mindegy is. A nő valszeg pótapukát keres. Pár menet után lépj le!
2013. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Itt az alkalom, hogy mikuláscsomagot vigyél, apuci
2013. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért kell egyből,hogy apucit keres? De csak idővel derül ki,hogy mi alakulhat ebből! Mennyire tudod elfogadni.
2013. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Én lelépnék a helyedben. Nem azért, mert gyereke van. Hanem azért mert nem szólt róla. Ebben a nőben nem bíznék meg.
2013. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene lelépni? Ha komolyabbat szeretne, nyilván jelezni fogja, akkor pedig eldöntheted, hogy mit szeretnél, és aszerint cselekedhetsz. Addig viszont, ha nem eteted semmivel, nem mutatsz többet, mint amennyit érzel, szerintem nincs probléma.
2013. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%

Most mit panaszkodsz? Előre gyártott gyereket is kaptál,neked már meg sem kell csinálni.

Én otthagynám pár szuri után.

2013. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És mennyi ideje ismertétek már egymást, hányszor találkoztatok esetleg mielőtt megtudtad h gyereke van?

döntened kell!

Csak szex, vagy megpróbálod vele a kapcsolatot.

2013. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tipikus kandisznó gondolkodás az első pár válaszolóé -.-"


Nem feltétlenül a pótapukát keresik! Én 16/F vagyok. Most pedzegetjük a dolgot egy 24 éves nővel, akinek van egy 9 hónapos fia. És a nő tudja, hogy iskola mellett délelőtt nem vagyok otthon, s egyebek. A barátnőinek pedig elmondta hogy belém szeretett. A barátnőit meg "kikérdeztem" és elmondták nekem. Azt mondta nekik, hogy ha nem akarok a gyereknevelésben részt venni, akkor nem kell, de attól ő még velem akar lenni. -mondjuk szándékozom részt venni, de az más kérdés-


Szóval kedves kérdező: Maradj mellette, és néha célozgass rá. Sőt! Ne is néha, hanem naponta célozgass arra, hogy te még nem vagy kész a gyereknevelésre. (ha kész vagy rá, nem baj, ne mondd el) És ha ez zavarni fogja, akkor nem magának keres társat, hanem a gyereknek apát, és akkor leléphetsz! Viszont ha azt mondja, hogy rendben, elfogadja, stb, akkor meg nem csak a pótapa kell, tehát nyugodtan maradhatsz.


A tény, hogy nem mondta el neked (bár kérdéses hogy mekkora időtartam volt ez a "titkolózás") pedig szimplán csak annyii, hogy nem akarta azt, hogy esélyt se adj neki esetleg a gyerek miatt.

2013. dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Qrogasd és lapát. Ha pótpapát keresne akkor az nem egy tizenéves takony lenne.
2014. júl. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!