Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálják ezt egymással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt egymással az emberek? Miért csalják meg a másikat?

Figyelt kérdés

Hol van ilyenkor a lelkiismeret?

Vagy az,hogy én ezt az embert szerettem,akkor ,hogy tehetek vele ilyet?


2017. jan. 5. 16:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért mert az ember kíváncsi,a régit megunja és új kell neki,de ha egyedül kellene maradnia akkor sírna,hogy jajj a házasságom/kapcsolatom. Persze "önzetlen" férfiak segítenek azoknak a nőknek akiket szorít a bugyi.A nők pedig : "elhanyagoltnak érzem magam" stb.. Kifogások gyártása ilyen az ember aki aligha mer szembe nézni a tetteivel, legtöbbünk utólag nyafog,vagy szem rebbenés nélkül hazudik a másik arcába. Mindenkinek más a véleménye a megcsalásról,úgyhogy nem lehet megérteni,hogy valaki miért is teszi.
2017. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

8,én is tudok szexuálisan vonzódni. És akkor ezt megállapítom,hogy ez aztán jó pasi és itt a pont. Semmit nem csinálok.

ott van az,hogy szeretem a másikat,ha a kapcsolatom kezd tönkremenni teljesen ,akkor is bennem van,hogy ez az ember nagyon is fontos (volt?!) és tisztelem annyira,hogy nem teszem meg vele.


Valaki irta,hogy az se jobb ha szakitás után fél órával már mással csinálja.

hát valóban nem. De egy picivel többre tartanám ha annyival megtisztel,hogy nem az összes létező dolgot csinálta végig a hátam mögött.:D na de csak egy picivel.


Elhanyagolás. Utolsó kapcsolatom többek közt ezért ment tönkre. Próbálkoztam javítani sokáig,nem ment.

szakítottam.



lehet ,hogy valóban nem fogom megérteni ezt a megcsalósdit sohasem.

2017. jan. 6. 19:11
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdezô, 8-as vagyok: De nekem nem kezd tönkremenni a kapcsolatom, mit kellene vele megbeszélnem? Minden oké nálunk. Jól élünk. Van intimitás, van szex, minden oké. Na ilyenkor mi van?
2017. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Te kulon tudod valasztani a szexet meg az erzelmeket. Na mar itt bukik a dolog,mert en meg nem. Nem vagyok egy szent,volt egy ember akivel lefekudtunk es nem voltunk egyutt,na de en szerelmes voltam az emberbe.:D aztan meg kinlodtam.

ez az ami nekem nem megy.

Ertem,hogy van szexualis vonzalom.de nekem furcsa es nem tudom megerteni,hogy masnap ,hogy vagy kepes a parod szemebe nezni es a szemebe hazudni annak,akit allitolag szeretsz

2017. jan. 7. 13:36
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ezzel az emberrel én immáron már 7.éve jóban és rosszban együtt vagyok, ápolom amikor beteg, és mellette akarok lenni és vele élni a hétköznapokat ameddig csak megadatik. Ennyit tudok hozzáfűzni.
2017. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

De azert ha alkalom adodik lefekszel massal. :D amit otthon nyilvan nem mondasz el,ergo atvered.

tok jo,es szep eveket egyutt,de akkor sem fogom ezt megerteni. :D

2017. jan. 7. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!