Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 2eve nyaron megcsalt a baratno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2eve nyaron megcsalt a baratnom. Aztan tavaly nyaron megint. Az elsonel nehezen de megbocsatottam. Ti megbocsatanarok megint? 3eve vagyunk egyutt

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 04:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Ha egyszer megcsal, az ő hibája, ha másodszor is, az a tiéd.
2017. jan. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre megint megfog.Évente friss farok kell neki.Kell ez neked?
2017. jan. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Legyen benned annyi méltóság és tartás, hogy tovább nem aláztatod meg magad! Dobd ki.
2017. jan. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg neki, akkor nem fog csalódás érni, ha legközelebb megcsal, "hiszen ő már csak ilyen"!
2017. jan. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Az évi egyszeri félrekufirc belefér neked? Akkor csak tartsd meg a csajt!
2017. jan. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Orfeus ***** válasza:
86%

Ne legyél madár, hagyd ott. Egyszer megcsal és nagyon komoly a kapcsolat stb, lehet én is vhogy feldolgoznám, pedig hatalmas büszkeségem van. De másodszor, akkor amikor kiderült elmondanám hogy köszönöm a részvételt.


Számtalan másik nő van, aki hűséges palira vár. Márpedig ha egyszer megcsalnak, és te mellette tudsz maradni, az becsülendő, persze ha nem azért maradsz vele mert nem találsz másikat és ratyi vagy, hanem mert szereted.


Ne gondolkodj rajta pajtás, engedd el a dolgot.


Én fiatalon együtt voltam talán mondhatom hogy a nagy szerelmemmel. 4 évet voltunk együtt, 17 voltam amikor összejöttünk. De féreg voltam és megcsaltam, 2*. És amikor elhagyott teljesen összetörtem. Azóta beszéltünk már, és habár nem vagyunk beszélő viszonyba, mert már gyerekem is van, és neki is barátja rég óta, tanultam nagyon sokat az esetből, és többet soha nem csinálok ilyet.


Na mindegy, ez is csak egy tanulságos sztori volt. Hozzátartozik hogy a csalások után semmi nem volt ugyan olyan, ahogy biztos nálatok se.


Ne legyél ratyi!

2017. jan. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hogy megbocsájtanék-e, azt nem tudom, mindenesetre mélyebben elemezném, kellő tárgyilagossággal, az ő és az magam lelkét, hogy vajon összeillünk-e valójában és mi köt össze minket.
2017. jan. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok, hogy ennyire komolyan tudtok irni! Es igazatok van ebbol en is tanulok! Koszonom a valaszokat!
2017. jan. 6. 06:52
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Azért én elötte megaláznám rendesen,csak aztán röptetném.
2017. jan. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, nyár óta ezen gondolkozol?Lehet te egy született balek vagy. De ezt döntsd el magad.
2017. jan. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!