Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, de 2 évig tagadta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, de 2 évig tagadta, megbocsátottam, belebetegedtem. Voltatok már így? Hogyan kezeltétek?

Figyelt kérdés

Lassan 6 éve vagyunk együtt (ő 25 éves fiú, én 22 éves lány vagyok), 2 éve csalt kb egy hónapig, amit sejtettem, de ő végig azt hazudta, hogy képzelődöm, úgy hazudott a szemembe, mint a vízfolyás, én pedig kezdtem belebetegedni a bizonytalanságba, hinni akartam, de nem tudtam, végül éreztem, hogy nem csal már és vele maradtam. Szerintem régen is meg-meg csalogatott, de azoknál még nem voltak érzelmek.

Azóta kiszedtem belőle nagyon nehezen, hogy jól sejtettem megcsalt, de már ez régen volt és ismét vele maradtam. Úgy viselkedett, mintha megbánta volna állandóan bújt, szeretgélt, megkérte a kezem (pedig ő nem egy romantikus ember), úgy tűnt, hogy szeret és meglepő módon javult a kapcsolatunk, sokkal komolyabbá és kiegyensúlyozottabbá vált.


Most 2 évvel a megcsalás után újra azt érzem, hogy megcsal, nagyon furcsán viselkedik. Megint azt mondja, hogy képzelődöm, és, hogy ő szeret, senki más nem kéne neki... Az 1. megcsalás előtti hónapokban sokat veszekedtünk, de most nem adtam rá semmi okot, hogy megcsaljon. Megint kezd egyértelművé válni, hogy csak, és nagyon nagyon rossz, hogy úgy érzem hazudik, megint. Ez zavar a legjobban, hogy mondja meg, ha rákérdezek, hogy : igen, megcsallak. Én hinni akarok ismét, de nem tudok. Megőrülök!!! Állandóan számon kérem, cirkuszolok, kételkedem, nem tudom, hogy éppen hova megy, találkozik-e a nővel.


Próbáltam szakítani, de annyira mondja és érezteti, hogy szeret és ha kell hívogassam, menjünk mindenhova együtt, hogy nem bírok szakítani, mert egyébként nagyon szeretem és jól érzem magam vele, és szeretném hinni, hogy csak képzelődöm, de érzem, hogy igazam van. De amíg tagad és nem bolondul bele ő is a féltékenységembe nem bírok kilépni a kapcsolatból, csak ha rajtakapom őt (igyekszem).


Voltatok már így? Ezt még meg tudtátok menteni valahogy?


Ne haragudjatok, ha ezzel a hosszú szöveggel untattalak titeket, de ezt csak olyan érti meg, aki átélte. Teljesen belebetegedtem, de körülöttem ezt senki nem érti meg.


Köszönöm a válaszokat!



2016. máj. 31. 00:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem értelek miért kell ahoz rajtakapnod hogy kilépj?

Honlap közlöd vele hogy kalap-kabát és kész, ilyen egyszerű. Nem értem miért jó más lábtörlőjének lenni...

2016. máj. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Gyenge vagyok, túlságosan szeretem. Egy hullámhosszon vagyunk, ugyanazokat szeretjük, ugyanazokon nevetünk, barátok is vagyunk egyben, senki mással nem érezném így magam. Ezért nehéz, ha ezt egy átlagos kapcsolatnak érzeném, már rég nem lennék vele... Nem könnyű, bár igen, az lenne a normális, hogy szakítok. Csak hitegetem magam azzal, hogy hátha nem csal meg és képzelem, és mivel nem vallja be, ezért attól félek, hogy szakítok és tényleg nem igaz, és hogy boldogok lehettünk volna. De féltékenységben nem lehet boldogan élni, de nélküle sem. Ezt tényleg csak az érti aki átélte...:S
2016. máj. 31. 00:35
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanezt átéltem egy fiú mellett. Mi vagy 4-5 évig szenvedtünk egymás mellett, neki is voltak félrelépései amiket mindig tagadott, de nagyon utólag mindig beismerte, de akkor már mindig vele maradtam. Nagyon ördögi kör ez. Megmenteni azért nem sikerült mert állandóan, minden veszekedéskor felhánytuk egymás hibáit, a félrelépéseket. Egy idő után nekem is becsúszott 1-2 csók mással, ő is megtudta. Úgy lett vége, hogy mikor 100x is összejöttünk, végül ő egy lánnyal maradt, én meg most mással vagyok. Ennek most 1 éve. Nem tudom szokott-e még rám gondolni, én már kevésbé. De addig nem tudtam volna kilépni belőle míg nem találok egy jobbat...
2016. máj. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Fish1 ***** válasza:
77%

A bizalom a kapcsolat egyik alapköve. Nálatok ez nincs meg. Nekem innentől kezdve nem lenne kérdés, hogy otthagyjam-e.

Ha valamire is tartod magad, kilépsz ebből.

2016. máj. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Volt ilyen, igaz csak 1 évig. Már az elején is tudtam, hogy tartsa a kapcsolatot az exèvel de amèg nem tudtam bizonyítani, nem tudtam lépni, sőt utána sem. Miután megtudtam teljesen kifordultam magamból, ha tovább tart bele is őrültem volna ugyèreztem. Annyira szerettem , hogy nem volt erőm szakítani, ezért tudatosan kerestem valakit akit legalább picit megkedvelek, hogy könnyebb legyen lépni. miután megtaláltam az illetőt exem szakított teljesen felháborodva, hogy miaz hogy megcsalom ( nem csaltam meg, csak beszélgettem a sráccal) Asszem így volt a legjobb, nem viselt meg annyira a dolog.
2016. máj. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

" végül éreztem, hogy nem csal már és vele maradtam"


"vele maradtam". Na itt rontottad el. 22 vagy, legyen már tartásod.

2016. máj. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Költőnő? ***** válasza:
79%
Csalás után vagy el tudod engedni a fájdalmat és bízol újra, vagy nem. Előbbi esetben van esély egy normális kapcsolatra. Utóbbi esetében nincs. Ha képtelen vagy bízni; tök mindegy, mit csinál, csal vagy nem csal. Mert ilyen esetben az egészséges kapcsolat egyik legfontosabb alappillére hiányzik, a bizalom.
2016. máj. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Szedd mar ossze magad. Ez egy full atlagos kapcsolat ahol a kisp)***sfej azt hiszi hogy neki mindent lehet mert talalt egy naiv libat akirol mar tudja hogy barmit megtehet vele mert ugyse hagyja el. Mert olyan hulye. Es a pasid ezzel tokeletesen tisztaban, es bizony barmit meg is tesz, amit epp kitalal. Es hol vagy te boldog? Ezzel a p***sel? Sut az irasodrol a feszultseg, az onbecsules hianya meg a boldogtalansag. Szakits vele azonnal, vagy ne panaszkodj mert bizony az ilyen gyokerek nem fognak megvaltozni, ha megkeri a kezed ha nem (azert kerte meg egyebkent hogy lasd o bezzeg milyen komolyan gondolja... se). Ugyhogy szedd ossze a maradek tartasodat es csinaljal valamit, lepj ki ebbol a degradalo helyzetbol vagy ne gyere ide panaszkodni ket gyerek utan se, hogy "jaj, megcsalt". Meg fog. Mert megteheti, mert olyan hulye vagy hogy mindent eltursz, mert felsz hogy "jaj nem lesz ilyen massal". De lesz. Meg jobb is lesz mert ha nem leszel ilyen onbecsules nelkuli rongybaba akkor meg tisztelni is fognak es nem fognak agyon csalni az orrod elott.
2016. máj. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd el. Számodra is egyértelmű a helyzet. Miért jó ez? Kinek jó? Majd x gyerek után akarsz sírni? Akkor már tényleg nehezebb lesz és hidd el, kevervesen megbánod ha egy ilyen emberrel maradsz, aki egyáltalán nem is becsül semmire. Ismerek olyat, aki sz a r házasságban él. Fel is háborodik rendesen, ha nem pátyolgatjuk a kis lelkét, mert elvárja a sajnálatot. Képtelen határozott és erős lenni, neki elképzelhetetlen, hogy úgy is lehet élni. A férje állandóan beletörli a lábát, de hát mit tehetne, nagy a szerelem akikor az emberkének épp jó napja van. Amúgy meg lépten-nyomon sárba tiporja, hogy mennyire nem ér semmit a felesége. Ilyen hü lye akarsz lenni te is? 30+- osan, gyerekesen ilyen életre vágysz? Legyenek ezek intő példák.
2016. máj. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem bocsajtanek meg az biztos. Kiraknam azonnal.

Az is nevetseges hogy azzal akar bekulni hogy megkeri a kezed... biztos komolyan veheti.

De meg is erdemled ha ilyeneket elnezel neki. Semmi tartasod nincs.

21/L

2016. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!