Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 2eve nyaron megcsalt a baratno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2eve nyaron megcsalt a baratnom. Aztan tavaly nyaron megint. Az elsonel nehezen de megbocsatottam. Ti megbocsatanarok megint? 3eve vagyunk egyutt

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 04:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%
Hol szoktatok nyaralni? Megyek csajozni.
2017. jan. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%
Hihihi, a falu qurvája?
2017. jan. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátod ritka tuskó, ha azzal sem kímél, hogy titokban tartsa.

Te meg bolond vagy ha megbocsátod!

De ha így is szereted, akkor megérdemlitek egymást...

2017. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ne legyél már hülye, bszki.
2017. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én már az elsőnél sem bocsátottam volna meg, de te úgy látszik szeretsz szenvedni, szóval bocsáss meg még nyolcvanat és csinálj neki 6 gyereket, akkor garantáltan szenvedhetsz ezzel a hulladékkal, amíg nem talál olyan f-szt, akiért ott is hagy. Ha ez kell, ez kell. Ha lenne minimális eszed és/vagy önbecsülésed, úgy kivágnád ezt a lotyót, hogy csak nyekken. Az, hogy szereted, nem mentség semmire, attól még azért van agyad, hogy használd.
2017. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Növessz gerincet, ezt a félrelépős ribit meg rúgd ki a francba!
2017. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Tegnap tudtam meg, hogy megcsalt. Es igen szeretem es az elsonel ugy voltam vele, hogy egyszer mindenki hibazhat
2017. jan. 6. 16:31
 18/25 anonim ***** válasza:
Egyszer talán. Bár a félrekefe elég ütős dolog. Másodszor már nem bocsájtanám meg. Azt is vedd figyelembe ,h nem elmondta hanem kiderült. Ki tudja mit nem tudsz még?
2017. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb meg esetleg szül neked egy kínai gyereket?
2017. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Jobbat érdemelsz te ennél a koszlott ribinél..
2017. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!