Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kialakulhat rabszolgás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat rabszolgás, alárendelős, perverz megcsalós sztoriból szerelem?

Figyelt kérdés
Ha valaki speckó vágyait ki tudja élni a szeretővel, van az olyan erős kapocs hogy akár szerelem is kialakulhat belőle? Vagy az ilyen durvább szexuális praktikáknál ahol a gyengédség háttérbe szorul ez nem valószínű? Valakinek személyes tapasztalat?

2017. jan. 8. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Azért veled éli ezt ki, mert nem tesz ilyet azzal, akit szeret.

Te meg másra nem vagy jó neki, mint hogy alázzon. Ebből hogy lehetne szerelem?

2017. jan. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért van abban egy erős intimitás, amikor valakinek leplezetlenül szexuálisan magadat tudod adni, nem igaz? Meg kell egy alap bizalom is egymással szemben ilyesfajta játékoknál. Ezek már lehetnek alapok többhöz, nem? Elég frusztráló lehet éveket éldegélni úgy valakivel, hogy el kell nyomnod magadból valamit..
2017. jan. 8. 10:14
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Persze. De csak mert ezt szeretnéd hallani.
2017. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
'SziSzilvi' -gondolom nő vagy.. van egyáltalán tapasztalatod e téren vagy csak szeretsz összevissza válaszolgatni miközben fogalmad sincs? :/ Lécci olyan, aki űzi ezt a fajta szexet. Köszi
2017. jan. 8. 10:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen kapcsolatban. Igen, kialakulhat nagyon erős lelki kötődés is, főleg ha amúgy olyan természetű nő vagy. És nem, valószínűleg ez sem lesz elég ahhoz, hogy elhagyja a másikat.

Én magam léptem amikor már a lelkiismeretemet nem bírtam tovább elnyomni. Kiakadt. Meg akart tartani engem IS. Aztán hosszú idő eltelt és az ígérete ellenére megint keresett. De nem hagyja ott azt, akit állítólag már nem szeret és amúgy is megcsalt már ezerszer. És tudod mit? Ne is hagyja. Ez az ő életük, az ő játszmáik.


Az a baj a bdsm-mel, hogy a szürke 50 meg más ilyenek miatt kialakult egy romantizált kép róla. Igen, nagyon mély, de sötét érzelmeket szólaltat meg az emberben. Mert a szeánsz amiben részt vesztek olyan mint egy beavatás, ahol mindketten igazán, leplezetlenül önmagatokká váltok. Ha a szubja vagy, ő olyan lesz neked akkor, ott mint egy isten, és te neki olyan mint a teremtett világ. Egyformán gyönyört jelent kínozni és örömet okozni is. Ott és akkor azt tapasztaljátok meg hogy csak ti ketten vagytok a világon és tökéletesen összeilletek. Űgy, ahogy soha senki.


Aztán vége a szeánsznak és mindketten visszaváltoztok. Ő egy őszülő hajú férfi, aki rossz házasságban él de szereti a kényelmét, hiszen a titkos vágyait így is kiélheti veled. Ezért kár lenne elhagyni a biztos családi hátteret. Te pedig egy reménykedő szívű nő vagy. Aki nem csak a hálószobában alázza meg magát élvezetből, hanem egy kilátástalan kapcsolatban is, szerelemből. Mert ő az egyetlen és senki más nem tudja ezt megadni neked....legalábbis ezt hiszed.


Ebből sosem lesz normális kapcsolat. Rajonghattok egymásért a sírig, az igazság az, hogy ez kevés ahhoz, hogy mindent borítson érted. Majd talál másik szeretőt akivel ugyanezt eljátssza. Ebben a kapcsolatban nem vagy egyedi, ezer ilyen lány van.


A kérdés csak az, hogy mit vársz az élettől. Mert igazából tudod, hogy a férfi jellemtelen és téged is csalna.

2017. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5: Ilyen normális, világos, korrekt, érthető válaszban nem is mertem reménykedni. Nagyon köszönöm!!! A legjobb olyanok véleményét olvasni, akiknek valóban van tapasztalata. Az én esetem annyiban eltérő,hogy mindketten 30 évesek vagyunk, egyikünk sem házas, se gyerek, de mindketten több éves kapcsolatban élünk. Még csak az első szexjáték fog köztünk megtörténni, már lebeszéltük az időpontot és hogy mik fognak történni..kinek mik a vágyai stb..Csak végig futott az agyamban, hogy mik lehetnek a lehetséges következményei az afférunknak...
2017. jan. 8. 10:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Hidd el, tudom, hogy miről beszélek.

Te nem vagy más, csak egy szelep, ahol leereszti a feszkót, és feltöltődik annyira, hogy újra kényelmesen elvan a maga házasságában.

A ti kapcsolatotok is erről szól: alá-fölé rendelt viszony, megalázás, ő füttyent és te ugrasz.

Mint egy jó kutya, aki hasznos, de ha útban van, akkor ül a sarokban.


Egy dolog, ha két ember egy kiegyensúlyozott kapcsolatban kiéli a vágyait, de a sub-dom viszony csak az ágyban van jelen.

Hétköznapi helyzetekben nálunk pont fordítva van, és én vagyok domináns, a férjem pedig lesi minden kívánságom. Este cserélünk. ;)

De EMBERILEG és nőként is tisztel és értékel. Nem csak egy szexjátékszernek tekint.


Te teljesen alárendelted magad a szeretődnek, csak a játéka vagy. Onnantól nincs egyenrangú kapcsolat köztetek, hogy te elfogadod, hogy csak a második vagy, és mindenben alkalmazkodsz hozzá.

2017. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#4 Nem volt még ilyenben részem, és nem is szeretnék. #2-es hozzászólásodra reagáltam. Egyszerűen azt érzem, hogy nagyon szeretnéd ha ez működne, és próbálsz egy kis pozitív visszajelzést kapni, ami ezt alátámasztaná. De egyikünk sem tudja megmondani hogy mit hoz a jövő, és hiába kapsz egy kis reményt, te leszel az aki majd csalódsz, és összetörsz, amikor ez szertefoszlik.
2017. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Erős intimitàs ez kevés ahhoz hogy egy normàlis kapcsolat kialakuljon kőztetek!Ez amolyan összejàrunk esténként szexelni de semmi több nappal meg élitek az életeteket külön nem eggyütt !Hiàba a szerepjàték meg a szex a bnőjével fog több időt tölteni és nem adja fel az eddigi kapcsolatàt érted!Ha te most többet akarsz tőle sztem akkor szàllj ki ne ostromold magad mert igy szendvedni fogsz!
2017. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
NEM.
2017. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!