Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Teljes kilátástalanság, vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes kilátástalanság, vége az életemnek?!

Figyelt kérdés

Párommal 4 évig éltünk együtt (albérletben), én háztartársbeli voltam, plusz egyetemre készülök, így tanultam. Közös megegyezés alapján nem dolgoztam, hogy fel tudjak készülni a vizsgákra.

Nagyon kiszolgáltatott helyzet volt, de bíztam benne.

Pár napja elkötözött, mint kiderült hónapok óta csalt, természetesen egy forint nélkül hagyott is.

Esedékes az albérletfizetés, plusz megélnem is meg kellene valamiből. Munka nélkül persze nem megy, és nagyon nehéz találni. Sok helyre elküldtem az önéletrajzom, de semmi.

Segíteni a szüleim sem tudnak.

Úgy érzem,az egész eddigi életem, belefektetett energiám kárba veszett és értelmetlen az életem.

A vizsgadíjakat is most kellene befizetni és a legaljasabb idöben , a legaljasabb módon hagyott itt a párom.

Nem ültünk le megbeszélni semmit, titokban összepakolt, majd ma közölte,hogy őt várja az autó, költözik.


Ti mit tennétek ilyen lehetetlen helyzetben? Tényleg hajléktalannak kell lennem,azért mert feltétel nélkül bíztam a szerelmemben? :(


2017. jan. 9. 18:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Szülők, testvérek, barátok. Senkid nincs ezen az egy emberen kívül?
2017. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Ha pénzben nem is tud senki segíteni egyenlőre, gondolom azért szülőkhöz vagy valakihez csak oda tudsz költözni nem?
2017. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, biztatást vársz..DE: az egyáltalán nem természetes,hogy Te 4 évig háztartást vezetsz és egyetemre készülsz. ha felvettek az egyetemre mit fogsz csinálni a tanuláson és a háztartásvezetésen kivül? Valószínű - bár ezt nem tudhatjuk- ez is közrejátszott abban,hogy a párod elhagyott. Talpra kell állnod, tanulni kell a történtekből. Ahogy az előző is írta: valaki hozzátartozó, rokon, barát csak van akinél meghúzhatod magad amig találsz valami lehetőséget a továbbiakra? A szüleiddel mi a helyzet, ilyenkor ugyanis általában Hozzájuk lehet visszamenekülni...
2017. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy bíztál benne, hanem hogy másokkal nem tartottad a kapcsolatot emiatt? Megszakítottad úgy tűnik. Újra kell építeni ezeket a kapcsolatokat, mert nem lehet egy kosárba tenni mindent. Szülők... akár nagy szülők. Örökség? Munka gyorsan új, bármi kasszás, bármi.
2017. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Csak édesanyám van, ö is egy pici albérletben él, valószinű nála húzom meg magam.

Nem, nem emgszakítottam a kapcsolat, eleve nem is volt. Édesapám meghalt, nagyszüleim is már rég.

Egyetemre 1,5 éve készülök,előtte dolgoztam. Párom mondta,hogy ne, nehogy a tanulás rovására menjen :(

2017. jan. 9. 18:53
 6/19 anonim ***** válasza:
De más barátod nem is volt rajta kívül ?
2017. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 llorTllorT ***** válasza:
44%
aztaaa.hány éves vagy?épkézláb ember talál munkát.mondjuk nem mindenhol én judeapestre gondolok.elég patkány párod volt,mindenesetre.
2017. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
Rendes párod volt.normalis ember nem tartatja el magát
2017. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mindent feltettél egy lapra, és most elúszott.

Azt ne kend rá, hogy miatta nem dolgozol, ha akartál volna, úgyse tud visszatartani. De nem akartál, neked ez jó volt így.


Felmondod az albérletet, visszakapod a kauciót, az egy kis időre elég, ha anyádnál laksz.

2017. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Sosem szolgáltatnám ki magam egy pasinak ennyire kedves kérdező, ilyet egész egyszerűen nem lehet megtenni.

Mégcsak a férjed sem volt, ezt mégis hogy gondoltad?

Azért merek így írni, mert engem is hívott a pasim külföldre, hogy költözzek oda, tanuljak nyugodtan ott, fejezzem be az egyetemet. Ő majd támogat blabla. De eszembe nem jutott meglépni.

2017. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!