Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Felfogja valaha h vége? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfogja valaha h vége? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megcsalt a párom. Van egy egy éves gyerekünk. Nem egyszerű a külön költözés,az anyagiak miatt kb év végéig kénytelenek vagyunk lakni.


Én nem akarok békülni,hánynom kell töle kb. Ő ugy csinál mintha minden oké lenne.


Mondtam neki h az h nem tudunk szétköltözni,nem azt jelenti hogy minden rendben és megbocsatok. Külön alszunk,nincs közös program,meg jópofizni se kell.


Így elég nehéz hogy ő úgy csinál mintha minden rendben volna. Én nem szeretem már alig várom el tudjunk a kicsivel költözni.


2016. aug. 9. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, persze, hogy felfogja, már most tudja, csak az egója nem engedi, hogy ez kívülről is látszódjon, plusz az, hogy ezt közölje is veled. Hisz a pasik legtöbbje játsza az istent, miközben nem azok.


Egy barátnődhöz se tudsz elköltözni, se szüleidhez, vagy rokonhoz?

Vagy albérlet végső esetben?

Csak hogy ne egy levegőt szívj vele.

2016. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor fogja fel? Majd ha meg lesz határozva a gyerektartás és észre veszed, hogy onnan mindig munkanélküli.
2016. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra játszik, hogy minden oké, csak te hisztizel. Részéről nem történt semmi, elvárja, hogy ezt te is így fogd fel. A hányingert, amiről írsz, egy férfi sem fogja megérteni. Én pont ilyen helyzetben voltam, mint te,sikerült elköltöznöm, utána az utcán sem ismertem meg a férfit, gyerektartást sem kértem tőle soha. Aki engem szarnak néz, azt én is így viszonzom. Nem irigyellek a jelenlegi helyzetedért, de a párodat sem. Légy erős, méltóságodat, önbecsülésedet soha ne add fel! ha te nem kellettél neki, akkor menjen és mártogassa a fütyijét más nőkbe. A férfiak el sem tudják képzelni, hogy lelkileg és testileg milyen kiszolgáltatottak a nők egy csecsemővel. Éppen ilyenkor van a legnagyobb szükségük egy családért kiálló férfira, de ehhez gerinc kellene tőlük, az meg ma már hiánycikk. Aki téged és gyerekét perifériára rakott, azt te miért raknád középpontba? Jól írta az egyik válaszoló, hogy az egója nem engedi, istennek képzeli magát. Nekem meg a válaszom volt erre, hogy: "Anyád!"
2016. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fru_ ***** válasza:
Úgy gondolja, hogy "hiszti", aztán majd elmúlik.
2016. aug. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!