Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltak mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak mit tegyek?

Figyelt kérdés
Feleségem 5 évig tartott szeretőt mellettem, most kiderült és azt állitja csak szorakozott vele élni akart de mondta megszakitott vele minden kapcsolatot, állitólag engem szeret csak mélyponton volt a házasságunk, semmi nem kö össze minket akkor miért akar engem?
2016. okt. 26. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hagyd ott...
2016. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Olyan válóperes ügyvédet akasztanék a nyakába, hogy kirakja az utcára.

Takarodjon szórakozni a szeretőjéhez.

2016. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Ugyan aki 5 évig folyamat csinálta, az csinálta volna még 20 évig is ha nem derül ki... Lehet már nem tenné, de hol marad a becsületed?


Mélyponton... Jó érv, akkor talán beszélni kellett volna, hogy szerinte hol a bibi... 1-2 alkalommal teszi valaki, és utána saját maga vallja be az még azt mondom az én értékrendemben ha nagyon szeretem lehet megbocsátom, de jelzem ez én vagyok, biztos sokan ezt se tennék! De az, hogy 5 éven keresztül folyamatosan, én búcsút intenék neki

2016. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

5 év alatt nem tűnt fel? Hogy bukott le?



Azt tedd ami neked jó. Ha rossz volt a szex, akkor ne csodálkozz hogy megcsalt.

2016. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pár alkalom, néhány hét mélypont még talán "belefér" egy nagyon hosszú kapcsolatnál, de 5 év? Ez nagyon meredek.
2016. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Téged aztán nagyon akart, ha 5 évig csalt!
2016. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Én egy percet sem gondolkodnék azon, hogy beadjam-e a válópert, ha valaki 5 éven keresztül megcsalt és a képembe hazudott, megalázott.. Erre nincs semmilyen mentség vagy kifogás.
2016. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Kissé vak vak vagy, ha 5 éven át nem derült ki.

Kevés vagy neki, ez a helyzet.

Keress olyan nőt, akinek Te vagy a mindene, aki imád. Én ezt tenném.

Remélem, gyerekek nincsenek.

2016. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél tenni? Lehet igazat mond. Beszélj vele. Szüksége van máskor is szeretőre? Te azt el tudod viselni? Mindenesetre legyetek őszinték ezentúl, de figyelj is arra amit mond.


De ha nem kőt téged hozzá semmi, akkor válj el, szeretőtől függetlenül.

2016. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én arra lennék kíváncsi,hogy hány évig voltatok házasok,mert ha 6 évig akkor az 5 éves mélypont elég érdekes.Én nőként irom ha a párom 5 évig szeretőt tartott volna mellettem ,akkor üzeném a szeretőnek ,hogy megnyerte.
2016. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!