Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltak. Bosszúból vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak. Bosszúból vissza akarom adni. Tegyem meg?

Figyelt kérdés
27F
2016. okt. 15. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha visszacsalod annak nincs sok értelme, lehet meg se tudná, akkor meg tényleg minek.

Én nem foglalkoznék többet vele, szépen lassan leépiteném a kapcsolatot aztán egy idő után rájön,hogy elszúrta és tudsz róla.

2016. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azonnal szakítottam vele, de úgy érzem, hogy meg kell tennem, hogy tudja, hogy ő is csak ennyit ér nekem!
2016. okt. 15. 12:04
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Az elég gyerekes viselkedés lenne a részedről.


33F

2016. okt. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

1. Mar szakitottatok, ha akarnad sem tudnad megcsalni.


2. Gyerekes es vegtelenul szanalmas viselkedes a bosszuallas.

2016. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A legböszmébb Feri ***** válasza:
70%

"Azonnal szakítottam vele"


Ha ezer csajt lekúrsz, az sem megcsalás. Tudod, nem vagytok már együtt...

Amúgy nőj fel. 27 évesen talán még nem késő.

2016. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tényleg csak ennyit ér neked?Ezek szerint nem szeretted?Ne süllyedj le a szintjére, nem ér annyit az egész.Próbáld meg elfogad,együtt élni a tudattal és lépj tovább.
2016. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én simán megtenném a helyedben, Kérdező. Szerintem gó for it!!!
2016. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak Te érzed mennyire zavar. A legjobb megoldás, hogy mennjen amerre akar, és keress egy normális nőt. Van akit viszont annyira zavar, hogy az egóját így megsértették, hogy nem tud túllépni a dolgon, esetleg pszichésen gyengül. Annak valamilyen formában vissza kell adnia, különben soha nem áll talpra.
2016. okt. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Én házas voltam, a volt feleségem olyan dolgokat tett a hátam mögött, ami egy párkapcsolatban az egyik legalja dolog. Nem vertem meg, símán elküldtem, és kész. A válás ideje alatt beszélőviszonyban maradtunk, és azt éreztettem vele, hogy túlléptem rajta, semmit nem jelent. Ez igaz is. Még a válásunk alatt összeköltöztek a szeretőjével, de közben hazajárt, csak beszélgetni. Egyszer már csak annyit vettem észre hogy mintha kedveskedne, meg ilyen duma, hogy milyen jók voltunk együtt meg sajnálja, hogy vége lett meg ilyenek. Volt olyan megjegyzése, hogy annyit jár vissza hozzám, hogy lassan már kellene itt is szexelnie. A kapcsolatukról nem mondott semmi rosszat, hogy bármi gondjuk lenne vagy ilyesmi. Ekkor gondolkodtam azon, hogy vissza kellene adnom azt a szemétséget amit kaptam tőle. Igy mikor párszor tett utalást a szexre az egyiknél megtörtént az eset. 31évesen egy kamagrával felturbózva olyan szexet kapott, hogy ott lennt repedések dörzsölések miatt asszem 4 napig nem volt használható. A lényeg , hogy vissza akart jönni, mondtam neki, hogy csak oda ahol eddig is volt oda mennjen. A palijának a tudtára hoztam, hogy a nője Velem kefél, így oda jött verni a nyálát. Mivel csak védekeztem, így nem kaptam csak pénzbírságot. Ja mert levertem rajta azt mikor összejött az exfeleségemmel. Az exemet utána ez is kidobta, ráadásul elhíresztelte mekkora lotyó. Innentől már csak ilyen miatt áltak össze vele. Haza ezek után nem mehetett, volt pszichiáternél, bennt is feküdt. Hogy most mi van vele? Munkahelye az elmúlt kettő évben nem volt, idén még nem láttam. Hangsúlyozom nem kerestem a bosszút, de mikor megtörtént sokkal jobban éreztem magam. Úgy látszik kicsinyes vagyok meg bosszúálló. De sokkal könnyebben túlléptem utána a dolgon. Különben minde ki azt kapja ami jár neki.
2016. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elozo exed kerte hat megkapta

Karma..

De tuti valamit csak nem adtal meg neki ha masnal kereste

2016. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!