Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért mindig a lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a lányokat tekintik áldozatnak, amikor ők csalják meg a párjukat?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi megcsalja a barátnőjét mindig az megy hogy "mekkora szemét állat az ilyen", ha viszont a nő csalja meg a pasit akkor általában a "jajj biztosan jó oka volt rá mert nem kapott meg valamit a kapcsolatától" szöveg jön
2017. jan. 12. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Ezt hívják kettős mércének. Meg feminizmusnak...
2017. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ne általánosíts! Az én szememben, aki gerinc telen, az mind ...... ! Nagyon ritka kivétellel, mikor " jogos " - nak mondható az eset!
2017. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

"jajj biztosan jó oka volt rá mert nem kapott meg valamit a kapcsolatától"


Szerintem ez a mondat férfire is és nőre is igaz lehet.


Ha egy kapcsolat odáig fajult, hogy annak megcsalás lett a vége, ott a partnerek nem figyeltek egymás igényeire és nem kapták meg azt a kapcsolatától,amit szerettek volna, ilyen esetben szerintem mindkét fél hibás.


Ne általánosítunk, de szerintem sokszor a nők a hibásak ezért... főleg manapság.


Mondom ezt nőként...

2017. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jav. : * kapcsolatuktól
2017. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez fordítva is ugyanúgy igaz. Itt a gyakorin is ha valamelyik lány/nő feltesz egy ilyen kérdést egyből sokan ler*ancozzák, ítélkeznek stb. Egyébként férfi vagyok.
2017. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Én nem szembesültem e problémával.


Írj ki ki "Szerelmes vagyok a szeretőmbe" posztot nőként és nézd meg a reakciót. Mindenki elítéli, leghangosabban a nők fognak szitkozódni.


Majd ugyanezzel a címmel férfiként posztolj. Írd le hogy egy házas nő szeretője vagy és azt ígérte hogy elválik Nem hogy elítélnének de még meg is fognak sajnálni.

2017. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A legrosszabb ***** válasza:
48%
#2: Jogosan megcsalni a másikat? :o Kérlek, mesélj még!
2017. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Én ezen az oldalon kívül nem találkoztan ezzel a jelenséggel. Nőt és férfit is egyaránt szidtak.
2017. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Érdekes, én pont azt látom, hogy ha egy lány csalja meg a párját, akkor utolsó repedtsarkú (amivel egyetértek), de ha a pasi teszi, akkor hát az neki jár, a férfiak már csak ilyenek, meg kell érteni hogy ők máshogy működnek, különben is az asszony biztos elhízott / nem akart szopni / csak feküdt mint egy darab fa, stb stb.

Mindkét nemtől undorító húzás, és nincs rá mentség, és kész.

2017. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérlek szépen!

Egy kolléganőm el akart válni, mert agresszív volt a párja és félt! Ennek ellenére, nagyon szerette!

A párja állandóan csalta és bezárta/ követte, stb... Folyamat őrködött!

Egy nap úgy döntött, egyszer megcsalja, hátha meg undorodik tőle, és rendőrök nélkül, szét tudnak válni! + vágyott, egy kis törődésre! Mikor megtudta, nyilván kiakadt... De vissza csalta. De azt mondta, elengedni sosem fogja, vissza vett az agresszióból, de a lányban valami megtört! A mai napig szereti, és Elvileg a pasi is őt! De néha félre mennek.

2017. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!