Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak, akik sikertele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik sikertelenek a nőknél, miért érzik saját magukat áldozatnak, és miért hoznak fel idiótábbnál idiótább indokokat, igazolási céllal?

Figyelt kérdés

Makacsság lehet? Az egójuk? Belefáradtak a sok próbálkozásba? Miért nem fejlesztik a személyiségüket. Miért hoznak fel bullshit indokokat? Eljön szerintetek az a pillanat az életükben, mikor ráeszmélnek, hogy magukon kellene változtatni?


33F



2016. nov. 20. 05:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
24%
Ennyire unintelligens kérdést még itt is ritkán lehet olvasni. Most visszakérdezek, ennek a kérdésnek mi értelme van? A te szempontodból kapsz egy számodra használhatatlan és lényegtelen infot olyan emberekről akiket nem ismersz. Fuckin' logic
2016. nov. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Magára a kérdésre várok választ. Ha egyéb észrevételed van, kérlek privátban kérdezz, vagy adj véleményt, persze csak ha szeretnél. Az, hogy te nem érted a kérdést, nem jelenti azt, hogy értelmetlen.
2016. nov. 20. 06:39
 3/30 anonim ***** válasza:
60%
Esetemben arról van szó, hogy én tényleg csak olyan nővel tudnék összejönni ,aki igazán érdekel. Ha csak simán egy kapcsolatra vágynék, az már többször is lehetett volna, de mivel azokkal a lányokkal nem éreztem jól magam, így inkább hagytam a fenébe. Felszínes kapcsolatra nincs szükségem. Ez nem kifogás, ez tény, magamat köpném szembe ha olyannal lennék együtt, akit nem szeretek, egyszerűen képtelen lennék ilyesmire.
2016. nov. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%

Mindenki másért. Szerintem a legfőbb indok, ami legtöbbjüknél játszik, az az, hogx ijesztő bevallani, hogy náluk nem stimmel valami. Plusz, ha bevallják, következik a változás, egy új dolog, bizonytalan, könnyű lehet belebukni, félnek tőle. A megszokott rosszban könnyebb maradni, mert legalább biztos. Ismerik ezt az állapotot, és gyávák kilépni, mert attól félnek, hogy lehet rosszabb. Megvan a saját körük, akiket elvesztenének más ruhákkal, más hajjal, más életmóddal. Talán a gúnyolódástól is tartanak.


Mindenesetre mindenki, aki utálja a helyzetét, de nem változtat, az gyáva és gyenge.


Mindegy, hogy munka, párkapcsolat, megjelenés vagy egyéb célok.

2016. nov. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
69%
mert ha bevallanák maguknak, hogy ők az okai a saját kudarcaiknak, a saját szenvedésüknek, hogy úgy, ahogy van, tévedtek mindenről, akkor összeomlana a személyiségük. Ez pedig kibírhatatlan teher. Egy énvédő mechanizmus a külvilágot okolni, és valószínűleg egészségesebb az egyén szempontjából, mint megsemmisíteni önmagát.
2016. nov. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
31%
Semmilyen idióta indok nincs, a külsőm az egyetlen akadály, hogy sikertelen vagyok a nőknél. Más frizura, arcszőrzet stb dolgokkal ne is gyertek, mert már próbáltam. Sz..rból nem lehet várat építeni.
2016. nov. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
20%
Hiába pontoztok le, ez is bizonyítja, hogy nekem van igaza. Általában aki igazat mer vagy mert szólni, azt gyorsan el kellett hallgattatni.
2016. nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

#7

Kicsit se vagy paranoiás. Nem félsz minden éjjel, hogy jön érted a fekete autó, és elvisz amiért le merted írni, hogy a nők a külsőre mennek? :D micsoda bátor forradalmár vagy.

Ja nem, inkább nevetséges. Lányként így látatlanban is Megmondom, hogy soha nem jönnék veled össze, mert hisztisebb vagy, mint én ovis koromban.

2016. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
32%

Érdekes módon a legtöbb dolog, amiket ti nagyokosok tanácsoltok már eleve megvan (fejlett személyiség, nem plázacicáknál próbálkozás, nem creepy viselkedés) és amikor ennek ellenére sincs siker azért érdemes feltenni a kérdést, hogy miféle tanácsokat adtok ti? Mennyire látjátok át a helyzetét, mennyire gondoljátok végig, vagy netalántán pont csak közhelyeket puffogtattok és azt hiszitek, ezzel el van intézve?


A másik kedvencem amikor azt mondjátok, változzunk meg totálisan külsőre és belsőre, adjuk fel önmagunkat, ja de amúgy meg legyünk is önmagunk. Azaz csak addig legyünk önmagunk, amíg az belefér a divatos kategóriába.


Leszögezem: nem vagyok rossz ember! Nem bántok másokat, nem vagyok hülye, nem rombolok, hanem építek, van humorom, laza is vagyok, komoly is tudok lenni, becsületes vagyok és még a külsőmben sincs nagyon vállalhatatlan ül ízléstelen dolog. Ha a drágalátos nőknek ez nem jó, akkor inkább maradok egyedül, de nem leszek egy köcsög kis pondró elvek nélkül!! Az szomorít el, hogy a köcsög pondrók kellenek még az állítólagos normális lányoknak is, miközben válltig állítják, hogy nem. Elszomorít, hogy a jó emberek szívják meg és hogy ennyire nincsenek összhangban a szavak és a tettek.


25/F

2016. nov. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
34%

fejlesszem magamat? mit fejlesszek magamon?


Sportolok, dolgozom, több nyelven beszélek, utazom, stb. Mégse kellek senkinek kapcsolatra, max barátnak ...nincs mit fejleszteni.

2016. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!